1. 1.
  nevizade'de vera'nin hemen yaninda, hos ve karsidaki insanla iletisime musait verebilecek volumde muzik yayini yapan bir bar. dekorasyonu da ayrica hostur.
  ... laz pacino
 2. 2.
  adi komik olsa da, nevizade'de en güzel mekanlardan. yeterince aydinlik, servisi kaliteli ve nazik, fiyatlari makul, caldiklari müzik hos ve rahatsiz etmeyecek düzeyde.
  ... aftermath
 3. 3.
  uludag istanbul kaynasalim zirvesine ev sahipligi yapacak mekan.
  ... aftermath
 4. 4.
  ilkbaharla birlikte daha da guzellesen mekan. nevizade'ye balkonundan bakmak pek bir zevkli.
  ... laz pacino
 5. 5.
  "Lamborghini" kısaltması.
  2 ... exonotzor
 6. 6.
  hava güzel olduğunda dışarıda oturmanın ayrı bir zevk olduğu nevizade'de bulunan en güzel mekanlardan biri. ayrıca eskiden Sait Faik, Abidin Dino, Bedri Rahmi, Orhan Veli gibi isimler buranın müdavimlerindenmiş..
  ... manson
 7. 7.
  gelen müşterilerine kaç yıldır geliyolarsa ona göre hizmet veren yerdir. mesela ben 5 yıldır giderim ve onlar bunu bilir, ben geldiğimde bu adam 5 yıllık müşterimiz der diğerine, ona göre siparişini biraz torpilli getirir ya da kalabalık günlerde yer ayarlar. ikinci katında bulunan küvet içindeki johny depp fotoğrafı kız arkadaşla gidildiğinde moral bozar. ve 'beer helping ugly people have sex'yazısı çok insanı daha fazla içmeye sevk eder.
  1 ... nodesir
 8. 8.
  genellikle robert kolej öğrencilerinin doldurduğu, duvarlarında insanı güldüren posterler olan, nevizadenin pahalı fakat eğlenceli mekanlarından biri.
  ... yanozg
 9. 9.
  facebookta bir takım insanların birleşip gitmeyin diye bas bas sesini duyurmaya çalıştıkları yer.
  ... selishl
 10. 10.
  Nevizade'nin en güzel muhabbet edilecek mekanıdır. Nevizade'ye girişte soldan ikinci dükkan.

  (bkz: uludağ sözlük check in servisi)

  Not: @e... @c... @m...
  1 ... fafnir