bugün

(bkz: lamar odom/#5683729)

gitmedi heat'e, yazık oldu. haklı çıkmanın buruk mutluluğunu taşıyorum şu an içimde.
robinson crusoe'nin cuması.
iki yıldır los angeles lakers le şampiyonluk yaşayan, Kim Kardashian'ın kız kardeşi Khloe Kardashian ile evli olan basketbolcu.*

görsel
görsel
görsel
fiba 2010 finali icin konusacak olursak ilk adimi bizim uzunlarimizdan cok daha hizli olan abd uzunudur. gerekirse 3 saylik bie atar ama bu kadar sutoru olan abd takiminda bizim macta bunu yapacagini sanmiyorum. bir uzun icin etkili penetreleri vardir. ayrica omer asik ve semih erden'in nba'de bu sene neler yapabileceginin isaretlerini verecek lamar odom'la olan match-uplari.
bizim saniye ablanın oğluna benzeyen amerikalı basketbolcu.
bu sene yılın en iyi 6. adamı seçilmiştir. hak etmiştir. niye ilk 5 değildir diye de tartışılabilir.
robinson cruise' daki cumayı andıran yaratık.
beşiktaş'ın transfer etmeye çalıştığına dair haberler mevcut basketbolcu.
beşiktaş milangaz la lakers'tan lamar odom ile nba de lokavt bitene kadar anlaştı.
beşiktaşın türkiyeye getirdiği diğer bir yıldız.kesinlikle rakip takım bile olsa izlemesi büyük zevk olacaktır.
kartal oldu kartal.
yeni beşiktaşlı. yok artık yıldırım demirören!

ünal başkan para babası dediler henüz bir bombasını göremedik. hadi başkan, borsaya değil bize bildir artık.
beşiktaş'a transfer olmuş basketbolcudur.

http://www.sabah.com.tr/S...besiktas-odom-ile-anlasti
An ıtıbarıyle besıktasta. Oha
hiç bir kaynakta rastlayamadığımız, adı beşiktaş'la anılan basketbolcu. nerede lan bu haber.

edit: tamam bulduk. adı geçen boozer'a oranla crack bir oyuncu değildir ama büyük transferdir.
beşiktaş'ta pivot oynatılmaya kalkılırsa yazık olacak oyun kurucu ve forvet. hayır, adamın boyu 2.10 olunca tbl'de başka yerde oynatılmaz.

haa, insan gibi 3-4 numaralarda oynatılacaksa deron williams'la ikisi çıksalar yeter. biz iki siz hepiniz!
2010 dünya basketbol şampiyonası'nda pivot oynatılmışlığı vardır.
daha çok 3-4 numara pozisyonlarında oynayan basketbolcudur. çok büyük transferdir. ama böylece beşiktaş'In daha çok ihtiyacı olan pivot poziyonuna oyuncu alacak bütçeyi ayırabileceğini zannetmiyorum. lamar odom'ın pivot pozisyonunda oynatılması ne kadar doğrudur hep birlikte göreceğiz.
Besiktasin nba'dan lokavt süresince kadrosuna kattigi basketbolcu. Nba'da aldigi dakikalarda çok verimliydi. Atletik bir uzun bjk'da 4 ve 5 numarada oynayacak. Williams, hawkins,kemp,erceg,odom beslisi baya bir korkutucu. Bu 5'li çok atar. baya bir atar.
kim kardashian'in ablasiyla evlidir.
(bkz: kim kardashian da besiktas a transfer olsun)
kartal olmuş diğer bir nba yıldızıdır. bir diğeri için
(bkz: deron williams)
hakkında bu kadar entry girilince öldüğünü sandığım basketbolcu.

beşiktaş'a gelmiş, sanırım ben öleceğim şimdi.
lamar odom diyorlar lan lamar odom düpedüz.
(bkz: 7 4 yetmedi mi)
7.4= deron williams
hakikaten beşiktaşa gelmiş. helal tüpçü.

darısı diğer takımların böyle yıldızlar getirmesine.
doğru yolu bulup beşiktaş'a gelmiş bir diğer nba yıldızıdır.
güncel Önemli Başlıklar