bugün

yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(bkz: #14211440)

yazk lan kimin kızıysa.
(bkz: lalelide bir azize)
ne laleli'yi bilirim, ne de laleli'de herhangi bir yer.
bu konuda bana yardımcı olabileceğini düşündüğüm yazar.

yersen.
kendisi gayet hoşsohbet olan samimi bir yazar.tüm güzelliklerin onunla olmasını dilerken bir de hiç vazgeçemediği huyunu istediği şekilde halletmesi dileklerimi sunarım.* *
(bkz: istanbul üniversitesi fen fakültesi)

ben sadece burayı biliyorum.
sempatik sıcak kanlı güzel cici bir yazar. (bkz: yazıyor efendim durduramıyoruz) *
(#14539856) güldürmüş yazardır. hislerime tercüman olmuşsun hacı.
Hasretinden prangalar eskittim uleeyyynnn.

Umarım iyisindir sevgili sarışınım.
doğru düzgün konuşmadan sevdiğim yazar, beni düşünmüş uyarmış, buradan tekrar teşekkür ediyorum.
agresif olduğunu iddia etse de, inandıramayacaktır artık.
tam bir hoşsohbet insanı. oldukça neşeli ve şen. bakmayın agresifim, kompleksliyim tavırlarına. *
ben içime kapanık bir insanım diyip zirvedeki tavırlarıyla bize ironinin kralını yapmış güler yüzlü yazar. ha bir de agrasifim diyor ki o zaten ayrı bi alem.

ayrıca (bkz: lale)
Canayakın bir yazar. Bana istanbul'a gittiğimde evinin kapılarını açaçağını, beraber zirve yapacagimizi söylemiştir efenim. Biz bunu unutmayız, gideriz de disari da kalirsam varyaaaa..ehiehi
Yazilarini henuz okuyamasam da gördüğüm kadarıyla şen şakrak, muhabbeti hoş, konusmayı seven, ve sürekli karnı aç olan yazar. Merak etme hocam, seninle kokoreç yemeye gitmeyen yamulsun.amin.
Not=irtibatı koparma, döverler
lalelide ki yer benim tam olarak kalbim oluyor. caggggnim beniiim. seni cok seviyom, opuyom.
sessiz duran ama sohbeti gerçekten güzel olan yazar. saydım not ettim, 4 saatte 8 kere im schizophrenic e ben açım demiştir kendisi. bünyesine bakınca her gün salata diyeti yapıyordur deseniz de kendisi gerçekten açtır. tabi ki ben de boş durmadım efendim, bir daha ki sefere kuzu kesiyoruz.
ayrıca im schizophrenic in ısrarları üzerine lalelide bir yer in anlamını sormuşuzdur, kendisi bilememiştir güldürmüştür bizi. bir daha ki zirveye kendisini mutlaka bekliyoruz efenim. öhöm öhöm bağları koparmayalım.
ismini ilk görünce lalelide bir yer olarak okuduğum yazar.
(#15199499) sanılanın aksine konuşkan yazar. * * hatta bir ara öyle bir açıklama yapmıştır ki ağzım açık kalmış, beklenmedik -bilimsel- açıklamasıyla iyiden iyiye şaşırtmıştır. * * *
sapsal uyuya kaldi yanimda, cok tatli a dostlarim, tam sevmelik.
kendisini unuttugumu sanmis yazar. ne unutmasi kızıım daha antalyayi gezdiricen bana diye çığırıyorum ona burdan. öptüm.
Neredeyse birer kelebek olup sadece yazın üç günü yaşasak diyecek durumdayım. seninle geçen üç gün sensiz geçecek 50 yıldan daha fazla keyif verir insana.
'dilekler istersek gerçek olur, unutma' deyip beni gençliğime götürmüş yazardır efendim.
'' boşlukta savrulacağına dolulukta yön bul. ''
yönümü bulmama yardımcı olan kaderdaşım.
unutkan yazar.
sürekli bir şeyleri unutuyor efendim durduramıyoruz.
Tatlilarin tatlisi, cici yazar, burctas. Gecmisten, gelecege mesajlar verebilen mistik yonleri de var. Bir kedi olsa; bal severdi, eminim buna.

Nedenini sormaya, neden bulmaya gerek de yok. Cok sevdim kendilerini ben. *
laleli yaşadığım şehirde, yaşadığım şehrin bağlı olduğu ilde bir semt, yaşadığım şehrin bulunduğu bölgenin bir çok ilinde bulunan bir yer, yaşadığım şehrin bağlı olduğu ülkenin pek çok yerindeki yerleşim yeri ismidir. Bana her zaman ereğli paradoksunu hatırlatır.