bugün

(bkz: laik laik sikilmek)
laik kişiyi dinsiz sanan malın düşüncesidir.
laikliği bir din olarak benimseyenler için geçerli bir başlık.
(bkz: inşallah dinimiz amin)
(bkz: yansın ibnelerin alayı su veren itfaiyeyi sikeyim)
nur cemaatine girene de cennetten köşk veriyorlarmış, tapusunu da dünyada ellerine tutuşturuyorlarmış. nasıl mı?

yalaka olun,

allah'ın ne olduğu önemli değil, siz üstlerinizle iyi geçinin,
açıkları kapatmak için susun, bu yalan sayılmaz,
çocuklarınız cemaat evlerine gitsin, orda ablalar abiler ders çalıştırsın, sonra onlar abi-abla olsun onlar ders çalıştırsın
asker düşmanı, hemen hepsini toplasan 1 nurcu etmez atın gitsin,
din sömürücülerine paranızı kaptırabilirsiniz bu enayilik değildir, allah diyen adama para helaldir
son olarak tayyipi başınızdan eksik etmeyin, bugün başbakan, yarın cumhurbaşkanı ya da başkan.

sınıf başkanı bile olmaması gereken bir insanı başbakan yaparsanız bu zihniyet sürer gider. *
laikliği dinsizlik sanan salak kişi söylemidir.
ne yani tayyibe uyunca cennete mi gircez peygamber mi lan basbakan.
asıl bu şekilde cenneti basite alan ve tayyibe uyun veya şuna buna uyun diyecek kadar geri kalmış bir zihniyetin yapacagı bir önermedir.

tmm müslümanım ama peygambere uyarım tayyip sadece bir basbakan ister oy veririm ister vermem.

eger bir adam tayyibe oy verin tayyibe uyun ve cennete girin diyosa, o kişi cehennemde yanacağını düşündügü laiklerden çok çok daha fazla çekecektir .
cunku bir basbakanı peygamberden üstün görebilen zihniyet Allahın sectigi peygamberi yok saydıgı için zaten boku yemiştir.artık nasıl bir inancı varsa bilemiyorum.

not: burda taraf, siyasi görüş belirtmek amacında değilim, sadece bu başlıgı acan geri kafalı bir müslüman kardesimin olmasından dolayı utanç duyuyorum.
(bkz: laikliği din akpye oy vermeyi iman sanan cahiller)
dangalaklığın sınırının olmadığını bir kez daha görmemizi sağlayan entry.

(bkz: allahım yaradıyorsun bari takip et)
(bkz: allah a inanmak ama güvenmemek)
hergün sol frame de bu tür dangalakça başlıkların açılmasından bıktım artık. Öncelikle kafası almayan arkadaşlar, zaten insanın laiği olmaz, devlet laik olur ki her insan isteği dine, isteği inanca istediği gibi inanabilsin, gereklerini yerine getirebilsin. islam dinini çok iyi bilenler ise, zaten islamda da zorlama olmadığını bilmiyorlar mı bunu da çok merak ediyorum.
dinin d sinden anlayamayan kulaktan dolma bilgilerle, cemaat evlerinde saçma salak videolar izleyerek kendini dindar sanan "dinci" lerin allah' ın işine karışmaları.
(bkz: sekizinci nesilleri artık 1693 km uzaktan tanımak)
laiklik demek çağdaşlık demektir ki cehenemde yanmakla bir alakası yoktur. hem laik hem dindar olmak fevkalade mümkündür.
--spoiler--
ama hepsi değildir tabi ki akpye oy verenler bu grupta yer almamaktadır
--spoiler--

allah katında hak din olarak "akp"
akepe yalakalığı ve din tacirliğinden yeterince para kazanamayan kişinin ek iş allahlık yaptığını gösteren durumdur. *
başbakanlık maaşı yetmediği için ticaret yapan rte nin etek tayfasından inciler olarak nitelendirilebilir.
(bkz: devletin cehenneme gitmesi)

beyin fonksiyonları çalışmayan müslümanların bir komik saçması daha.. evet, bir insan nasıl laik olur sorusuna cevap verdikten sonra devam etmeleri gerekmekte.. zira insanların laik olma durumu her normal insanın bildiği üzere yoktur.
ama acımak gerek, dinleri yüzünden bu durum, düşünememeleri bu yüzden..
abilerin ders çalışma vaadiyle bir eve topladığı sivilceli ergen gençlerin beynini yıkaması sonucunda ortaya çıkan düşünce biçimi. artık o evde ne yapıyorlarsa bunlara kendilerini insanca yaşamaya uğraştıran ne varsa nefret ederler. kadınlardan bu kadar nefret etmelerinin sebebini o evde yapılanlar olarak gören bir yazar olarak soruyorum:

skiyolar mı olm sizi bu kadar salak olmanız için...
ben salağım ve müslümanım. aynı zamanda da dikkat çekmek istiyorum ama zekasız olduğum için aklıma hiç bir şey gelmedi bir tek bunu bulabildim demenin müslümancası.
galatasaraylı birisinin fenerbahçe forması giyerek geri zekalı taklidini videoya kaydedip yayınlamasının sözlük versiyonu önermesidir.
kişi karşıtı olduğu görüş kılığında karşı tarafa çamur atma eyleminin sıfır zeka gerektirecek halini canlandırmış ve oltasına oldukça fazla sazan takılmıştır.
afiyet olsun denilecek durumdur, yiyenlere.
güneş kremi ve bepanten alarak , şezlonglar ücretl mi ? acaba diye düşündüğüm hededir.

(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: ölünce görüşürüz)
(bkz: allah sözlükte) *
başlığı açan yazar ya da başlığa atlayan sazan yazarlar en azından biraz da olsa islamda yer alan din bilgilerine sahip. cennet ve cehhennem arasında ki farkı algılayabilmiş takdir ile karşılıyorum. fakat sanırım kaçırdığı dersler olmuş, zira bilmesi gereken cehennemde kimin yanacağına sadece allah karar verebilir ve bir musevi bile cenneti hak etmişken insanlar hakkında bu şekilde ön yargılı olan at gözlükleri takan bir dindar müslüman cehennemde yanabilir.

laik insanın günahkar olacağı bakış açısı ise yazarın gerçekten at gözlüğüne sahip olduğunu ve kıyafetine göre her renk gözlüğü elinin altında bulundurduğunu gösteriyor.

ve ne acıdır ki laik insan bu şekilde konu başlığı açan yazar arkadaşa bile bu düşşüncelere sahip olmak hakkın diyerek saygı gösterebilen insandır.