bugün

kokoreç seven nereli oluyodu?
bir tane yetmez ikincisini de yer muthemelen. bunun yanında adana, urfa, çiğ köfte, midye de sevme ihtimali yüksek olan sevgilidir. kız erkek fark etmez; yenmeli yedirilmelidir. *
insandır.*
sorun edene sevmeyeydin yavşak denilesidir.
leş gibi soğan kokucam derdi yoktur.sevgilide aynısını yemektedir.
birlikte lahmacun-ayran keyfi yapılabilecek sevgilidir.
ağzının tadını biliyordur.
sümüğünü yemekten hoşlanan sevgiliden bahsedermiş gibi.. ne ki bu böle.
egeli,trakyalı,karadenizli lahmacun sevemez diye kanun mu var.ayrıca gayet normal sevgilinin sevmesi.karşılıklı yenilince daha da lezzetli olur.lahmacunda yenilir urfada yenilir...
damak zevkine sahip, sevdiği yiyecekleri seçerken, "ya beni kıro sanırlarsa, halim ne olur, ne der bana tikyler" kaygısı taşımayan, 7 bölgenin mutfağını kucaklamaya hazır sevgilidir. afiyet olsun.
erkek olma ihtimali yüksek olan sevgilidir.
candır, can! o senin lahmacununa soğan koyar, sen onunkine limon sıkarsın. karşılıklı afiyetle 3'er 5'er yenir lahmacunlar. hatta özellikle lahmacun yemek için gidilen yerler bile vardır.
(bkz: gültepe)
yedikten sonra öpüşmekten kaçınılması gereken sevgilidir.
Lahmacun yiyen sevgilidir.
bu ne boş başlık böyle...
Kimseyi sallamayan sevgilidir. sen eger sevgilini her köşede kenara sıkıştırıp öpme ya da başka bişey çabasında olmasaydın,bu tip ayrıntılara takilmazdın.
candır, canandır. türlü kompleksleri yoktur, aşmıştır bazı şeyleri. midye sevmesin yeterdir, lahmacun her türlü götürülür.
buram buram soğan kokan sevgilidir.
Kendini özgür hissettiğin karşındakine kötü kokmamak adına yapacağın şaklabanlıklardan kurtulmadır. insan halinden anlayan sevgilidir.
candır can.
işkembe de içer bu sevgili.
ağzının tadını bilir.
muhtemelen çiğ köfte de sever.
hayata tutunma nedenidir. abarttım sanki
Pes gibi multiplayer oyunları beraber oynayabildiniz sevgilidir.
içinde sarmısak da olursa tadından yenmeyecek olandır diyen sevgilidir.
lahmacun seven sevgilidir. Normaldir.
lahmacun yedikten sonraki ağız kokusunu problem etmeyecek olan sevgilidir.