entry'ler (139)

smoke on the water

dota oyunundaki rikimarunun 1. özelliği, sisin içinde ki rikimaruya verildiği seviye derecesi boyunca saldırı oranı düşer.

osmanlı devletine duyulan öfke

pardon padişahları mı demeliydim. dünyaya hükmeden bir padişahın tutun ki dize getirmediği ne haçlı ordusu kalmış ne de kumandan, dünyanın 4'de 1'ine sahip olan bir devlet. şimdi o devlet sınırlarında yaşasaydık düşüncelerimiz ne denli güzel ve manalı olurdu. geçmişinden utanıp da onları hor gören insanların var olması ne acı.

osmanlı devleti abartılmış balon bir devlettir

objektif bütün tarih yazarlarının var olmadığını öne süren tespittir. itici ve korkutucudur.

ygs gerginliği

ağır ve gereksiz bir gerginlik. %40 da etkilemiyor. önemli olan lys ama gel gör beni beni ösym neyledi..

micheal jackson

hayatının yarısını siyah yarısını beyaz geçiren micheal jackson saygılarımızla. * fanatik beşiktaşlı.

kahve ve sigarayı aynı anda bitirebilmek

yapan kişinin belli bir karizma ve statü puanını hak ettiği olaydır. bende istiyom

karizmatik insanların genelde beşiktaşlı olması

(bkz: guti haz)

çocuk evinde işkence skandalı

http://www.youtube.com/watch?v=rAVJPnG1U68

japonların üstün ırk olması

gözünü sevdiğimin devrim arabaları tüm minik pipili japon arabalarına taş çıkarır ya bakma.

karısını sikemeyen adam

adam karısını beceremediğinden kadın direk o evden ayrılır. anne ya da yakın arkadaşına gider ve bunda iş yok amq malı gibisinden konuşur. adamın adı çıkar. o sinirle o karıyı doyurur.

sevgiliyle sokak ortasında öpüşmek

aşk sanatıdır. öyle herkes yapamaz. yapanlara da dışarıdan bakan insanlar çok ayıp ayyy yapmayın derler ama biri onları her şeyi göze alıp öpsün o zaman sokak ortasında. *

sevgilinin iyi sevişmesi

iyi seviştiği sürece bir sorun teşkil etmeyen olaydır. yeter ki sevişmeyi bilsin. kızla sevgili olmuşsun dünyadan haberi yok çekingen mi çekingen yok iyi sevişen iyidir. *

nihat doğan

televizyona kitlenme sebebi olunası durumdur.

superman i sevgilisinin yanında dövmek

kripton olsun supermanun hatununu da dayak attık dan sonra bir güzel yerim

8 mart 2011 fc barcelona arsenal maçı

http://www.ustream.tv/channel/jgjgjghkkkk

çayı şekersiz içmenin yadsınamaz karizması

karizmanın tavan yaptığı andır. dikkat üstünüzü çekilir hatta sizle fantezi bile kurulur.

pedofiliyi islamiyetle gizleyen müslümancı dedeler

din ile alakası yoktur. orada ki insanların din üzerinden cahil olmalarının da getirisi olarak kötü emellere kullanılması söz konusudur. bunların durdurulması gerekmektedir. bu yüzden okutulmalı ve eğitim gösterilmelidir. bunlara zaten bela dahi okunmaz bu dakkadan sonra.

sevgiliyi betimlemek

bazen bir çiçek ismi bazen meyve bazen bir eşya ile nitelendirilebilinir, ama kesin olan bir şey varsa tam anlamının bir türlü seven kişi tarafından bulunamamasıdır.

seviştikten sonra baş ucuna para koyan erkek

seviştiği karısına akşam güzel bir yemek yapsın, ihtiyaçlarını gidersin vs. diye para bırakan evine bağlı erkektir. gece unutmuştur vermeyi vereceğini vermiştir de parayı unutmuştur doğaldır.

kadınları çekici yapan detaylar

uzun bacaklar, dururken bel ve göğüs arasında ki 2 çıkıklık orantı candır, hayattır zaten. dudaklar ve kesinlikle son olarak gülerken ki çıkardığı ses *
bana kalsa esmer siyah uzun saç kafidir.