bugün

entry'ler (20)

mad men

Beni sigaraya tekrar başlatan dizidir, zira dizinin neredeyse her sahnesinde sigara içilmaktedir.

eski sevgilinin telefon numarası

Hep telefonda durur. belki rehberinde olmaz ama taslaklar da kayıtlı mesajlar bölümünde illa ki bulunur. amacı yoktur ama geri dönüşler de işe yaraya bilir, "hala seni seviyorum bak numaranı bile silmedim, bir gün tekrar dönersin diye."gibisinden yalan söylerken.

merhaba merhaba

Bir avatar söylemidir, sanıldıgının aksine masumiyet çagrıştırır fakat ikilem olarak vurgulanması göz seyrilmesine ve burun kıvrılmasına yol açabilir.

her lafa atlayıp espri yapan yalak tipler

Kafasına sopayla vurup, muhabbet sonuna kadar mümkün oldugu kadar konuşmamasını saglanılması gereken gereksiz ortam kuşlarıdır. amaçları yoktur, genelde muhabbet ettigini sanan insanlar da görülen okumuş okumamış laubali insandır.

seni beklerken

Beklenilen kişiye, geldikten sonra anlatıcak olan bekleme anında ki gereksiz, sıradan olayları çok büyük olaylar gibi ballandıra ballandıra anlatma girişiminin ilk kelimeleridir.

lahmacun seven sevgili

Kimseyi sallamayan sevgilidir. sen eger sevgilini her köşede kenara sıkıştırıp öpme ya da başka bişey çabasında olmasaydın,bu tip ayrıntılara takilmazdın.

anonim parti

Herkesin kendine göre kendilerini yönetenlere verecegi hero güçleri vardır, ve bu güçleri intemsizde olsa onda varmış gibi görüp tapanlarda vardır. bu durum ulkede yinetime ,iktidar olamaya kazık çakmış insanlara lütuf gibidir. zira politikacıların bu tip insanlara ihityacı vardır, her seçimde kandırabilmek için.

bokoreç

itirafını okuyup yarıldıgım bir yedinci nesil yazarıdır, her zaman takipçisiyim.

erkeklerin merakını çeken şeyler

Erkeklerin kızlara karşi ilgisini çeken en önemli faktör; kız için güzel çirkin farketmez tayt ve bot ikilisini giymeleridir.

90 kız öğrencinin hamile olduğu lise

Sahin k nın dizi çekmeyi düşündügü okuldur. amacına uygun kollaektif futbol gibidir.

atatürk ün yakışıklı olmaması

Sevmeye hala camdan bakan insan denilecek sözdür, zira Atatürk ülkemizi sen onun tipini muhabbet konus yap diye kurtarmadı. git istersen sevgilin neden seni terketti ayna da onu düşün.

bayburt

Nüfusu az, buna baglı olarak herkes herkesi tanır. kimse bir başkasından gizli bir iş çeviremez, zira hemen duyulur.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Sonraları açip okuyabilecegin amaçsızca tebbessüme yol açan deli saçmasıdır. zira insan kendinin de bildigi birşeyi neden tekrar tekrar söylesin ki.

havalı zannedilen kişisel iletiler

Amacına uygun apaçi eylemidir, herkesin bir popisi oldugu gibi kişisel duvarlar da kendi zekanın aynasıdır.

atatürk dinimizi elimizden aldı diye ağlayan kişi

Muhtemelen bunaktır , ya da dini karaborsa da satılan mal olarak sanan aptalların söylemidir.

2011 in merakla beklenen filmleri

Film izlemeye , sanal ortamda kendini bulan hayatı silik insanların söylemidir. amaç burda çıkacak film degil, yeni yeni arkasına saklanılacak senaryolar.

insanı hayattan soğutan şeyler

Her sınavın sonunda, yapılan beyin fırtınasın da yaptıgın soruların çogunun yanlış çıkması.

eski sevgilinin en yakın arkadaşına aşık olmak

Amaca hizmet olarak yapılan acınası bir durumdur. amaç eski sevgilinin arkaşina aşikmiş gibi düşündürüp, kendince intikam alma cabasıdır.

ders çalışmayı sürekli ertelemek

Sürekli olarak kendini kandırma çabasıdır, zira hep zeka seviyesi olarak herşeyi az çalişarak ya da hiç çalişamadan da yapabilecegi inancı hakimdir.

sabah şekerlemeleri

Sahahın ilk ışıklarına kadar oturup , sınavlara çalişmama durumun da yapılan en dogal soylemlerden biri:
-Lan şimdi yatalım, gece kalkar sabahlarız.
Sonuç yine aynıdır, her sabah bu pişmanlıgı yaşamak dogaldır.