bugün

diğer kriterlerime de uyuyorsa kusursuzdur; ama uymasa da candır. en önemlisini kapmış sonuçta.
nerdesin ey yâr.
bir de bol soğanlı olacak ohh limonu da sıkacaksın hımm ağzının tadını bilen kişidir.
lahmacun yedikten sonraki ağız kokusunu problem etmeyecek olan sevgilidir.
lahmacun seven sevgilidir. Normaldir.
içinde sarmısak da olursa tadından yenmeyecek olandır diyen sevgilidir.
Pes gibi multiplayer oyunları beraber oynayabildiniz sevgilidir.
hayata tutunma nedenidir. abarttım sanki
ağzının tadını bilir.
muhtemelen çiğ köfte de sever.
candır can.
işkembe de içer bu sevgili.
Kendini özgür hissettiğin karşındakine kötü kokmamak adına yapacağın şaklabanlıklardan kurtulmadır. insan halinden anlayan sevgilidir.
buram buram soğan kokan sevgilidir.
candır, canandır. türlü kompleksleri yoktur, aşmıştır bazı şeyleri. midye sevmesin yeterdir, lahmacun her türlü götürülür.
Kimseyi sallamayan sevgilidir. sen eger sevgilini her köşede kenara sıkıştırıp öpme ya da başka bişey çabasında olmasaydın,bu tip ayrıntılara takilmazdın.
bu ne boş başlık böyle...
Lahmacun yiyen sevgilidir.
yedikten sonra öpüşmekten kaçınılması gereken sevgilidir.
candır, can! o senin lahmacununa soğan koyar, sen onunkine limon sıkarsın. karşılıklı afiyetle 3'er 5'er yenir lahmacunlar. hatta özellikle lahmacun yemek için gidilen yerler bile vardır.
(bkz: gültepe)
erkek olma ihtimali yüksek olan sevgilidir.
damak zevkine sahip, sevdiği yiyecekleri seçerken, "ya beni kıro sanırlarsa, halim ne olur, ne der bana tikyler" kaygısı taşımayan, 7 bölgenin mutfağını kucaklamaya hazır sevgilidir. afiyet olsun.
egeli,trakyalı,karadenizli lahmacun sevemez diye kanun mu var.ayrıca gayet normal sevgilinin sevmesi.karşılıklı yenilince daha da lezzetli olur.lahmacunda yenilir urfada yenilir...
sümüğünü yemekten hoşlanan sevgiliden bahsedermiş gibi.. ne ki bu böle.
birlikte lahmacun-ayran keyfi yapılabilecek sevgilidir.
ağzının tadını biliyordur.
leş gibi soğan kokucam derdi yoktur.sevgilide aynısını yemektedir.
sorun edene sevmeyeydin yavşak denilesidir.