bugün

Dalınası güzellikle masmavi gözleri, dolgun dudakları, kusursuz bir vücudu, birçok kişi beğenmese bile gayet orijinal ve yüzüne çok uyan bir burnu, buğulu bakışları olan tanrının yarattığı en müthiş güzelliklerden biri, fransız manken-fotomodel-aktrist.
masumane bi güzelliği var bu perikızının.mesela angelina jolie gibi davetkar,işveli durmuyor."tanrının bitirme tezi"de denilebilir kendisine.
(bkz: git gel konya altı saat)
mtv reklam arka planinda "puta* laetitia" olarak reklami(!) yapilan abide..
yuce allah'ım yine bir sanat eseri yarattı;
leatitia casta...
2. çocuğuna hamile kalan, güzellik abidesi, kelimelerin anlatmaya yetmeyeceği bir insan - melek - şeytan karışımı mahluk, yaratık. çocuğun babası****şahıs için; (bkz: Stephano Accorsi) ***
(bkz: uludağ sözlük televole servisi)
gözlerinin hasta sıyım laetitia nın casta sıyım.
(bkz: sen insan mısın) * * *
bir çok kez dünyanın en güzel kadını gibi makul, en arzulanan kadını gibi edepsiz anketlerde birinci olarak seçilmiş bencede dünyanın en güzeli en azından en güzellerden birisi olan fransız hanım. modellik asıl mesleği gibi gözükmesine rağmen oyunculuğu da var, hani bizdeki mankenlerin dizilerde oynaması gibi onunda bir oyuncu yanı da vardır.. benim hatırladığım "asteriks ve oburiks 1" filmindeki oburiks'in aşık olduğu bir kız vardı (hani filmde büyüyle çoğaltılıp birsürü tane olan kadın),işte o kızı Laetitia Casta oynamıştı.
bir de yanılmıyorsam bu günün tarihi itibariyle 2 kızı var!..
çocuklu bir anne olmasına rağmen tapılacak güzellikte bir vücuda ve baka baka doyulamayan bir yüze sahip olan, bir zamanların victoria's secret güzeli..
"latişa kasta" diye okunur. o ismi koymak icin anasi babasi cok ugrasmis olmali. ayrica her ölümlüde oldugu gibi onda da kusur vardir. kusuru ise goguslerinin fazla buyuk ve vucudunun fazla etli olmasidir. ha zevk meselesidir tartisilir.
seneler önce zayıf mankenler tarafından çok şişman diye eleştirilen ama şişmana değil daha çok kuğuya benzeyen güzel kız.
*eskiden dişleri çarpıkmış. ilk fotoğrafını fransız marie claire çekmiş. çok güzel bir kız. kıskananlar çatlasın. * ayrıca loreal kozmetik firmasının güzel yüzlerinden biridir kendileri.*
göz kamaştırıcı varlık. *
yok böyle birşey;
http://www.laetitiacasta.com/thumbnails.php?album=12
her daim ıslak gözlere sahipmiş havası verebilen, masalsı, seksapeli masumiyetine endeksli, sıkı kalçalara sahip, büyüleyici ama belki de uykusunda deli gibi ossuran ve kukusu kokan bir mankendir.
(bkz: görünüşe aldanmak)
şu güzelliğe bak yaarebbbim dedirten bir resmi için:
http://www.hollywood-cele...sta/Laetitia-Casta-80.JPG
Kesinlikle güzel sıfatının tam olarak karşılayamadığı hatun. yok eğer bu kadın güzelse, güzel sıfatının başka hiçbir varlık için kullanılmaması gerekir, yok eğer başka bir kadın güzelse, bu kadın nedir? ne olmalıdır? nasıl olur? sorularınıda beraberinde getiren varlık.
bu yüzü ve endamı çok güzel olan kadının kıvrımsız, dümdüz, kadınlıktan uzak bir beli var. göğüsleri, kalçaları, bacakları çok güzel ama be-li yok.. kötülemeyin!
11 mayıs 1978 doğumludur.
"I love food: hamburgers, pizza, gnocci, mashed potatoes, and especially chocolate. I enjoy eating for the sake of eating. Sometimes I feel sad for the models who don't eat. When you love food, you love life. When you love life, you love to love." diyerek daha da bir sevgimi kazanan güzellikte aşmış hatun.

tinto brass'ın da tescillediği güzel popolu bir kadındır aynı zamanda. her yeri güzeldir ayırt etmeden.

http://www.laetitiacasta....a_Casta_Face_%2814%29.jpg
http://www.laetitiacasta....asta_Runway_%28133%29.jpg
dünyada gördüğüm en güzel şeylerden biri.

seni seviyorum laetitiam. duy beni!!!

ne kötülüyon lan!! severim sevmem sanane??
2008 yapimi The Maiden And The Wolves - Jeune fille et les loups adli filmde oynamis guzel bayan.
muhteşem güzelliğiyle türk erkeklerini ağzının suyunu akıtan hatun...
türkiye'de bulunması zor bir güzelliğe sahiptir kendileri.
o gözler o dudaklar bizim tür kızlarında nerdee!
ben ilk kez bu ismi okudugumda soyu tukenmekte olan bir kaplumbaga sandiydim. lakin araştırınca asteriksle oburiks filmindeki güzel bayan olduğunu anladım.
fransızların milli servet ilan etmesi gereken hatun.