bugün

Kendisi ile bir muhalebici de bir tabak keşkül yiyemeden bir ömür geçirmenin verdiği dayanılmaz acıyla yaşıyorum.
Yaşı yaşıma boyu boyuma huyu huyuma uygundu.
Tek sorun fransa denilen rezil memleketin şahsıma vize vermemesiydi.
Yoksa şu an ikimizde mutlu bir şekilde ayvalıktaki yazlıkta zeytin kırıyor olabilirdik.
Neyse uzatmıyayım.
Yengeniz olur. Doğru düzgün şeyler yazın.
Nezaketimi bozdurmayın.
asterix filmlerinden birinde oynamıştı.
Gudubetleşmiş. Bir de sinemasal açısından monica nın yanında figüran bile olamaz..
Fransa deyince en az on kadınlık liste yapılabilir ancak kendisi bu listeye bence yedekten bile girmemeli.
Sahi bu memelere noldu yahu?

Bir zamanlar fırtına estirirdi.
latince deyim sanılan isim.
FRANSIZ afetlerden.
az gunahini almadim sahsen allah razi olsun.
fransa`nın en güzel kadınları arasında yer alan kumral saçlı, mavi gözlü model. bana sıfır beden modellerden daha çekici geliyor 36 beden olan bu kadın.
ünlü parfüm markası Nina Ricci'nin son reklam filminde boy göstermiş seksi şey. gerçi yıllar sonra ekranda görünce biraz yaşlanmış, olgunlaşmış ama taş gibi olmuş taş demekten alamadım kendimi. ergenliğimin başrol oyuncusuydu keza.
Çok güzel bir bayan bayanlar gözlerine erkekler memelerine hasta.
dünyanın en şuh kadınlarından biridir.
Makyaj olmadan dunyanin en sexy kadinlari arasindadir.
Mükemmel güzellikte hoş bir bayan. Seviyoruz kendisini.
yıllardır çok beğenirim kendisini bir kerede olsa canlı görmek nasip olur inşallah. bkz. mucizelere inanmak
hala taş kere taş anasını satayım...

http://celebscom.com/2013...ance-2013-december-issue/
eşimi aldatmayı düşünebileceğim iki kadından biri.

diğeri;

görsel

that's all folks tabii, o ayrı.
(#6317841) entry si malum olmuş durumdur.

http://kelebekgaleri.hurr...rid=2368&hid=22491796
10 yıl önce onu yaşlı ve şişman bir halde görebileceğimiz kimsenin aklına gelmezdi heralde

görsel
görsel
(bkz: mevlam ona güzelluk esirgemedi verdi)
baby did a bad, bad thing isimli chris isaak parçasının klibinde rol almış fransız manken.
peri güzelliğine sahiptir. ilk defa bir kadını bu denli kıskanmışımdır. audrey tautou dan sonra demeliyiz. ilk önce ona hayran olmuştum.
(bkz: rue des plaisirs)
fransa'yı iyi tanıttığı için heykeli dikilen, victoria's secret firmasının eski yüzlerinden, moda dünyasının gelmiş geçmiş en güzel mankenlerinden olan, lise yıllarımın hayali aşkı. evlendi ve çoluk çocuğa karıştı...