bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Dalınası güzellikle masmavi gözleri, dolgun dudakları, kusursuz bir vücudu, birçok kişi beğenmese bile gayet orijinal ve yüzüne çok uyan bir burnu, buğulu bakışları olan tanrının yarattığı en müthiş güzelliklerden biri, fransız manken-fotomodel-aktrist.
  12 ... devedikeni
 2. 2.
  masumane bi güzelliği var bu perikızının.mesela angelina jolie gibi davetkar,işveli durmuyor."tanrının bitirme tezi"de denilebilir kendisine.
  5 -1 ... elendil
 3. 3.
  (bkz: git gel konya altı saat)
  3 ... markovanbasten
 4. 4.
  mtv reklam arka planinda "puta* laetitia" olarak reklami(!) yapilan abide..
  2 ... glosoli
 5. 5.
  yuce allah'ım yine bir sanat eseri yarattı;
  leatitia casta...
  3 ... picnick
 6. 6.
  2. çocuğuna hamile kalan, güzellik abidesi, kelimelerin anlatmaya yetmeyeceği bir insan - melek - şeytan karışımı mahluk, yaratık. çocuğun babası****şahıs için; (bkz: Stephano Accorsi) ***
  (bkz: uludağ sözlük televole servisi)
  3 ... delismen
 7. 7.
  gözlerinin hasta sıyım laetitia nın casta sıyım.
  5 ... vincentvega
 8. 8.
  (bkz: sen insan mısın) * * *
  -1 ... armi
 9. 9.
  bir çok kez dünyanın en güzel kadını gibi makul, en arzulanan kadını gibi edepsiz anketlerde birinci olarak seçilmiş bencede dünyanın en güzeli en azından en güzellerden birisi olan fransız hanım. modellik asıl mesleği gibi gözükmesine rağmen oyunculuğu da var, hani bizdeki mankenlerin dizilerde oynaması gibi onunda bir oyuncu yanı da vardır.. benim hatırladığım "asteriks ve oburiks 1" filmindeki oburiks'in aşık olduğu bir kız vardı (hani filmde büyüyle çoğaltılıp birsürü tane olan kadın),işte o kızı Laetitia Casta oynamıştı.
  bir de yanılmıyorsam bu günün tarihi itibariyle 2 kızı var!..
  2 ... sus konusma
 10. 10.
  çocuklu bir anne olmasına rağmen tapılacak güzellikte bir vücuda ve baka baka doyulamayan bir yüze sahip olan, bir zamanların victoria's secret güzeli..
  1 ... beholderr