bugün

hemşehrim olduğunu öğrendiğim nesildaşım yazardır. bana hoşgeldin diyerek daha tanımasam da misafir perverliğini belli etmiş yazardır.

edit: kelimenin yanlış yazımından kaynaklı bir düzeltme yapılmıştır.
yakın zamanda zirve yapacağım kişidir, hoş sohbettir.
izmir kadar sıcak muhabbeti olan suan benim canım memleketim erzurumda okumakta olan delikanlı yazar. allah yolunu açık etsindir.
duyarlı, heyecanlı yürek. sözlüğün "fransa'dan bildiriyor" kişisi. şans meleklerin seni hiç bırakmasın.
yazılarını beğendğim, kendisini manen desteklediğim, hoşgelmiş bir yazardır...
(bkz: paz vega)
(#5606275) madem fransızca biliyorum, bunu niye sözlük bilmesin yazarı.
top oynamanın zor olduğu bir şehir.
kendi kendine bir dadaist.
topraktır iyidir hoştur kumruyu,çiğdemi,boyozu ve biladeri bilen insandır.her insanın olduğu gibi onunda bir kusuru vardır:o kusur ne mi?
-karşıyakalı arkadaş...
benim ciklerden biri. kendisinin belirttiği gibi dadaist bünye.
kulübümüzün yeni üyesi ve de dış işleri bakanı olan zatı muhterem aynı zamanda bana fransızca ve şans dersi verecek yüksek şahsiyet. kendisine çok yakından sözlük aracılığıyla ancak kart atabilecek olmamız kötüdür efenim. zira efenim kendileri la paz ken la paix olmaya gidiyorlar. kendisine hayırlı yolculuklar diyoruz efenim su gibi gidip l'eau gibi döner inşallah.*
2000'nci entry'sini kendisine saklayan mazbut bir insan.
2000'nci entry'sini kendine giren insan. iyi insan.
yeni tanisilan guzel bir dost. cakma fransiz ayrica imla hastasi.

koydum noktayi rahatladinizmi mösyözel ?
mösyöğğ
tanışmışlığımızın kısa süresinde iki üç cümlesine tercüman olduğum yazar. entrylerinin bol bol olması dileğiyle...
bana da fransız şarabı hediye edecek olan harika yazar. dosttur, sevimlidir, candır.
"la pas atsana oğlum" diye iğrenç bir espri yapılması muhtemel olan kelime.
arkadaşını karşılıksız sevmek güzel bir şey olsa da, karşılıklı olduğunu bilmesini istediğim yazar. böylesi daha güzel. *
kültürlülüğü ile göz doldurmuş güzel insan, mösyö. seviyeli kişiliğiyle her zaman farklıdır o, post modern duygusal esintiler taşıyan yazarlığıyla da öne çıkar. bir tanedir o, iyi ki tanımışım diyeceğiniz insanlardandır, seviyoruz kendisini.
iyi kalpli güzel insandır, bana ayırdığı kalbi kadar temiz nick altısına yazmaktan gurur duyduğum mösyödür.
kendi mahlasında dönen dola$an insan.

Kaç dostum, en uzağa daha da uzağa, ağılı sinekler sarmı$ her yanını, aldırma $u gaybana dünyaya, mahlasımı kimseler bilmesin, vicdan-i red kalsın onlara artık, plastik çiçekler mor ötesi ı$ıklarda yüzsün, kızıl hayallerini bertaraf etsin bir ünlem ve bir çocuk ko$sun cezayir sokaklarında...
yatarken üstünü gayb'dan varlıkların örttüğünü söyleyen yazar. sevdiğim,saydığım mükemmel insan.
nick altıma aklına gelen her şeyi yazmış yazardır. gece 4 de duşta iyi saatte olsunlar görendir.
içindeki çocuğu öldürmemiş ender insanlardan biri. umarım ki sıcak bir yaz günü yağmur yağar ellerine. sulara basarak yürür, mutlu eder içindekini.
güncel Önemli Başlıklar