bugün

yapraklarını dökerken asırlık ağaç !
altında uzunmak ve gökyüzüne bakıp hayaller kurmak çocuklar gibi , ilk defa saçlarına dokunduğum an !
sözlerini dinlerken gözlerimden alamadığım gözlerin gelir aklıma , biraz hüzün ama daha çok buruk bir acı misali .
yanıma gelip sarılmaların öpmelerin ve gitmelerin , giderken dönüp bakmaların , heyecanla aramaların kaparken telefonu
hüzünlenmiş ses tonunun titremeleri ;
uzakta bir keman sesi !
sana olan sensizliğimi ve hasretimi kalbimde en derin kıvrımlarımda acı çekerek izlemelerim , yıllar sonra karşılaştığımızda sana belli etmemeye çalışmalarım , gözlerine baktığımda ilk günün heyecanı ve yine acı !
sana sarılmak isterken delice kuru bir nasılsına katlanmalarım , sana sarılmak isterken delice saçma bir kendine iyi bak sancılarım , bir ömür senin olmak isterken delice anca bir daha görüşelim diye bilmelerim !
git hayatımın kadını !
sana , gitme bir ömür kal demek isterken diyememelerim , ömrümün sonuna kadar sadece seni sevicem demek isterken mutluluklar dilemelerim !
git benim güzel gözlü tavşanım .
git benim tek aşkım .
git benim anlamım !
git !
sen gittiğinden beri anlamasız anlamları anlamlandırmaya çalışmaktan başka bir şey yapmadım , yapamadım .

kendine iyi bak görüşürüz !