bugün

Millet çocuğum olsun diye senelerce uğraş veriyor tedavi oluyor dünya kadar sen kalkmış birde cinsiyet seçiyorsun ne sığır adamsınız.
sen üreme lan ayı, denilmesi gereken yaşam formu.
Hayırlı kız çocuğu ömrü uzatır olum hele ki erkek hayırsız çıkarsa babanın tansiyonu düzelmez.
Kız çocuğu biraz daha sevimli oluyo bence. Ben kızım olsun isterdim.
çok enteresansınız, birilerinin kızı olmasa, amcaoğluna hallenirsiniz siz ya...
bu bizim milletteki erkek çocuğu sevdasını anlamıyorum.

genelde ilk hayırsızlığı erkek evlatlar yapar. Kızlar da üvey evlat muamelesi görür.

bu zihniyeti hadım edeceksin amk. üremesin bunlar.
kız iyidir lan, valla ben de eskiden erkek evlat derdindeydim şimdi düşünüyorum kız da süper bir şey. henüz babalık nedir tatmadım ama bir kız evlat fantastik bir olaymış gibi geliyor.
Mantıklı yönünden düşün kızın olursa bütün sevgilileri, eski sevgilileri ve sevgili adayları, ve sevgili olmak isteyenler ve kıza göz dikenler ve flörtleri hepsi senin evladın olur.
Bir kız bin erkek evlat getirebilir sana hayırlı olsun.
Bizim burda bu sayede geçinen çok insan var
Kızlarının ilişki kurduğu oğlanları hem kız sömürüyor hem anası, hem babası, hem kardeşi. Ne de olsa çok böyle yolunacak adam
(bkz: çocuk yapma ehliyeti)
Kız çocuğu evlâdın hasıdır. Erkek evlenene kadar , kiz ölene kadar demişler. Kız çocuğu merhametli olur. Allahın bir lutfudur. Bir bardak su istersin hemen koşar, erkek çocuğu yerinden kalkacak da gidecek.
Diyen kişinin çocuğu olmazsa daha iyi olur. Çünkü çocuğu olursa ona da genlerinden bu aptallık geçecektir. Bazı insanların ürememesi daha iyidir. Teşekkürler.
bütün dünyayı homo yapalım siz de kurtulun biz de.
Hayatta hiç çocuğu olmamış insan beyanı.. çocuğun kızı erkeği yoktur ebeveyn için.. Rabbim hepsine sağlık versin der..
oğlum olursa eve gitmem eve. kız çocuğu candır.
hahaha, eden bulur dünyası değil mi bu dünya, he : D.
Böyle düşünen bir insanın, kız çocuğuna sahip olmasını istemem açıkçası. Çocuğa ne yapacağı belli olmaz falan.. Mazallah..
Başkalarının kızlarına kötü gözle bakan, hayırsız insan sözü. Üreme sen zaten denilesi.
Oglu olsun ama "ibne olsun" denilen babadir.
Böyle düşünen birinin hiç evlâdı olmasın daha iyi gerçekten.
muhtemelen hz. ömer'in söylediği bir cümledir. malum kızını diri diri toprağa gömen bir insandı kendisi.
Cahiliye devrinden kalma bir zihniyet.
görsel
bir babanın, devasa büyük bir sorumluluk almaktan korkmasıdır.
Kız evlat istemeyen bir babanın kuracağı cümledir. Biz onun ne isteyip ne istemediğine karışamayız. Olabilir.
Seni doğuranın kız olduğunu ne çabuk unuttunuz? Trol yapacam derken işi boklaştırmayın.