bugün

Cok sacma bir olaydir. Menfaatcilik resmen ya. Düşündükçe insanin midesi bulaniyo.
türbanlı olanlarında görülen gerçektir. çok afedersin cip li türbanlı olanlar peydah oldu.
fahişeliğin arapçasıdır. çince de olabilir.

şimdi arkadaşlar ırkçı değilim, tövbe. ama ne kadar arap tanıdıysam, patavatsız, salak insanlardı. onların da kendilerince bir nedeni vardır elbet. nitekim bu arap kardeşlerimiz de bir, kısa yoldan zengin olalım, parayı vuralım ama yine sinekten yağ çıkartalım mantığı hakim. (genelleme oluyor ama anlıyosunuz siz)

şimdi bu mantık da öyle, fakire de verse, zengine de verse aynı zevki alacak hanım ablamız. e, fakir en fazla bi çiçek, bi yüzük, bi de aile arasında düğün vaad ediyor. peki ya, zengin?

gel gelelim bir erkek, zengin kızla takılıyorsa, parasını yiyo yavuşak, denir. lakin hanım kızımız yaptığında, yaaaaaa busenin sevgilisi ferrari almışşş, denir. ironik, çok ironik. hatta iron manic depresif
yani günümüzdeki kızlar akıllı. bir adamla birlik olup elele verip bir hayat yaratmak zor geliyor. hazıra konmak istiyorlar. rahat etmek istiyorlar.
zengin olup cimri çıkarsa büyük hayal kırıklığı yaşayacak kızdır.
valla civarımda ne kadar zengin varsa hepsi cimriliğinden zengin olmuş. haliyle genelleme yapıyorum

yok arkadaşım gönlü zengin olsun, sağa sola el açmasın yeter.
aslında zengin erkekten ziyade paradan ve güçten hoşlanıyorlar demek daha doğru olur sanki.
yakın insanlık tarihinde yerleşik yaşama geçildikten sonra sosyal evrimin yarattığı doğal bir durumdur. Seçilen eşin ne kadar iyi imkânı olursa, dişinin yavrularını o kadar iyi şartlarda büyütme şansı olur.

Bu her ne kadar içgüdüsel bir çekim durumu da olsa Prefrontal kabuk ile kontrol altına alınabilir. Dişi için her şey demek değildir. Bir artıdır, bir takım deneyimler yaşamış insanlara göre artı da olmayabilir.
doğal dürtü.
(bkz: Erkeklerin veren kızlardan hoşlanması)
Yaradılış olarak dişilerin güce tapmasından dolayıdır.
bütün kızlar için geçerli olmayandır.

orta halli olsun, beni sevsin, aldatmasın yeter diyenleri de vardır.

lütfen genelleme yapmayalım.
gösteriş herkesi cezbeder, kızı/erkeği yaradılış meselesi demek ki.
(bkz: züğürt tesellisi)

ya arkadaş illa ki sövmüşsündür ''bu kız bu tipsiz çocukla nasıl çıkar'' diye.

peki o tipsiz çocuk zengin miydi? hayır. ne zengin ne de yakışıklı. sadece güzel bir konuşması ve nerede ne yapacağını biliyordu.

medyada güzel kızları arabaların yanında gördüğünüz için zengin erkek=güzel kız algısı var sizde.

şahsi gelişiminize önem verin duruşunu düzeltin konuşmanızı düzeltin azıcık espri ve iyi hissedip karşıdakine aksettirdikten sonra kızlar kabusunuz olmaz. anlayın şunu artık.

bir de çok kızla konuşun tecrübe sahibi olun.
yalandır (bkz: zengin kız fucker oğlan).
kimse kusura bakmasın ama gerçekten katıldığım önermedir. zengin olunca erkeğin çirkinlik ve yakışıklı olmama kriterleri gözden geçirilip önemini yitirir.
ronaldo'nun Elizabeth olduğunu bilmeyene zor gelir.
By önermeye bir erkek olarak karşıyım çünkü kızların bu devirde tek derdi adam gibi biri bulmak. Ve öyle ki sevdiğim vna para bile verirdi kredi kartım için yani ne kadar istesem alırdım bile o yüzden kızlar öyle değildir. Zengine Tapan var mı var onlarda kevase kI değil. Karışmasin.
Bir erkek olarak hak verdigim durum..kendisinin ve çocuklarının daha iyi bir ortamda büyümesini istemesi normaldir..ama burda ince bi çizgi var,zenginlik etmenlerden sadece biri olmalı..ana etken bu olmamalı..sulalesinin çoğu mantık evliliği yapmış bir birey olarak da söyleyecegim tünelin ucu bombok biyere cikiyo kızlar..yazık etmeyin kendinize
doğrudur misal ben hakkı bulut gibi adamım aylık 7000 lira civarı gelirim var fena olmayan arabam var hakkı bulutluğumu tolere ediyorlar. * ))
sonuna kadar doğal ve anlaşılabilir bir durumdur. lan garip gurebayı fakir fukarayı kim napsın siktirtmeyin şimdi fakir edebiyatınızı. ne yedirip ne içereceksiniz lan paranız yoksa kıza. yarım ekmek arası aşk ya da salamura şefkat mi vereceksiniz. ya da kızı en kral mekanlara götürmek yerine makası kırık kanepenizde bayat çayla mı kandıracaksınız. aman da aman neymiş samanlık seyran olurmuş . köpek bağlasan durmaz yerin neresi seyran oluyor oğlum. abisi kadınların zengin erkek merakını kınayan bir erkek geçim darlığı çekmemiştir sorumsuz ergenin tekidir. kız olsam imanıma ne okurum ne kariyer peşinde koşarım. otururum evimde namuslu kız ayağına yatar zengin koca beklerim. kredi kartını bana bıraksın da sonra siktirsin gitsin hangi üniversiteli kızı sikerse siksin dert de edinmezdim.
(bkz: paranın satın alamayacağı kadın yoktur)
Para biterse karı gider. Bunun karşılığı olarak da karı yaşlanırsa yeni karı getirildiği zaman ses Çıkarmayacak arkadaş Çünkü artık onun edeceği değer düşmüştür. Para etkisini kaybetmez ama güzellik denilen göreceli durum etkisini zamanla kaybetmeye mecburdur. Parası iÇin Erkekle olan kadın ise kendini tamamen ticari bir mal olarak görmesinde zerre sakınca yoktur Çünkü o bir ticari Mal gibi bişeydir. Yaptığın harcamaları ver muhasebecine 153 ticari mallar diye hesap kayıtlarına geÇirsin.
ben bile zengin erkeklerden hoslaniyom amk kizlar napsin.
Hani bir deyim vardır. Hırsızın hiç mi sucu yok? Bu da o misal.zengin yaşını başını almış insanlarda kendi yaşıtlarına değilde onca parayı kızı yaşındakine döküyo.bizim dizi sektörümüzde moda ve magazin programlarımız da sağ olsun öyle güzel yönlendiriyorki arz talep meselesi.bütün kızları kapsamayan bir durum. Benim bir sevgilim var ve mesleğiyle ilgili tek bişey sormam ha sıkıntısı varmış anlatsın dinlerim ama kariyer para pul egoya hizmet etmemeli.
kendi ayaklarında üzerinde duramayan para için başkasına yapışan iğrenç karakterli kızlardır.