bugün

satılık kaltaklar.,
Bu içgüdüsel bir durumdur nesillerden beri her çeşit dişi kendisini etkileyebilen bir erkekle çiftleşir.
Yadırgamadığımdır. Ona daha iyi bir hayat sunabilecek olan zengin dururken bizden yana bakış atması bile lütuf.
garantici ve beleşçi olmalarından kaynaklanır.
Normal olan çıkarımdır. Bende kız olsam bende zengin erkekden hoşlanırım aq.
Yüzük takana kadar olan hoşlantı.

Gerçeklerle karşılaşınca reklam kısmı bitince, niceliksel varlık duygusal açlıkla yer değiştirdiğinde markaların etiket koleksiyonunu yapabilirler. Zenginliğin kaynağı belirler bu hoşlanmanın ömrünü.

Genelgeçer doğruluğu kanıtlanamamış varsayım.

Gönül efsanesi.
Sürekli kızların üstüne yapıştırılmasına katlanamadığım tercih meselesidir.
Bunu kızlar daha çok yapıyor evet haklısınız ama aslında bakarsak kadın da olsa erkek de olsa insansa eğer rahatı lüksü ve yaşantıyı sever. Bu yüzden de eğer zengin biri ile evlenmek için fırsatı olursa, olaya duygusal yaklaşmıyosa bunu değerlendirebilir. Bu düşünceyi kızların erkeklerden daha fazla benimsemiş olmasının sebebi ise toplumdur. Toplum erkeğe sürekli bir yaştan sonra iş güç sahibi olması gerektiğini daha sonra da evlenip çocuk yapması gerektiğini baskılar. Bu şekilde "adam" olduğunu söyler. Kadın için aynı durum söz konusu değildir. iş güç sahibi olmasını beklemez, olursa iyi olur. Evlenmezse en fazla evde kaldı derler ama evlenemedi bi eve bakıcak maaşı yok diye bi baltaya sap olamadı demezler. Bu bilinçaltı sebebiyle kadınlar erkeklere nazaran çok daha fazla, zengin birini bulup evlenme düşüncesindedir.
zengin erkeklerden etkilenen sadece kızlar değil erkeklerde vardır.
bir erkek olarak her ne kadar acı bir durum olsa da kızlara da hak veriyorum. ben de zengin bir kız bulmak isterim yani. para gelsin birlikte yiyelim..
"Günümüz kadını insan değil imkan ister."
dünya'nın her yerinde aynıdır.
kendi ayaklarında üzerinde duramayan para için başkasına yapışan iğrenç karakterli kızlardır.
Hani bir deyim vardır. Hırsızın hiç mi sucu yok? Bu da o misal.zengin yaşını başını almış insanlarda kendi yaşıtlarına değilde onca parayı kızı yaşındakine döküyo.bizim dizi sektörümüzde moda ve magazin programlarımız da sağ olsun öyle güzel yönlendiriyorki arz talep meselesi.bütün kızları kapsamayan bir durum. Benim bir sevgilim var ve mesleğiyle ilgili tek bişey sormam ha sıkıntısı varmış anlatsın dinlerim ama kariyer para pul egoya hizmet etmemeli.
ben bile zengin erkeklerden hoslaniyom amk kizlar napsin.
Para biterse karı gider. Bunun karşılığı olarak da karı yaşlanırsa yeni karı getirildiği zaman ses Çıkarmayacak arkadaş Çünkü artık onun edeceği değer düşmüştür. Para etkisini kaybetmez ama güzellik denilen göreceli durum etkisini zamanla kaybetmeye mecburdur. Parası iÇin Erkekle olan kadın ise kendini tamamen ticari bir mal olarak görmesinde zerre sakınca yoktur Çünkü o bir ticari Mal gibi bişeydir. Yaptığın harcamaları ver muhasebecine 153 ticari mallar diye hesap kayıtlarına geÇirsin.
(bkz: paranın satın alamayacağı kadın yoktur)
sonuna kadar doğal ve anlaşılabilir bir durumdur. lan garip gurebayı fakir fukarayı kim napsın siktirtmeyin şimdi fakir edebiyatınızı. ne yedirip ne içereceksiniz lan paranız yoksa kıza. yarım ekmek arası aşk ya da salamura şefkat mi vereceksiniz. ya da kızı en kral mekanlara götürmek yerine makası kırık kanepenizde bayat çayla mı kandıracaksınız. aman da aman neymiş samanlık seyran olurmuş . köpek bağlasan durmaz yerin neresi seyran oluyor oğlum. abisi kadınların zengin erkek merakını kınayan bir erkek geçim darlığı çekmemiştir sorumsuz ergenin tekidir. kız olsam imanıma ne okurum ne kariyer peşinde koşarım. otururum evimde namuslu kız ayağına yatar zengin koca beklerim. kredi kartını bana bıraksın da sonra siktirsin gitsin hangi üniversiteli kızı sikerse siksin dert de edinmezdim.
doğrudur misal ben hakkı bulut gibi adamım aylık 7000 lira civarı gelirim var fena olmayan arabam var hakkı bulutluğumu tolere ediyorlar. * ))
Bir erkek olarak hak verdigim durum..kendisinin ve çocuklarının daha iyi bir ortamda büyümesini istemesi normaldir..ama burda ince bi çizgi var,zenginlik etmenlerden sadece biri olmalı..ana etken bu olmamalı..sulalesinin çoğu mantık evliliği yapmış bir birey olarak da söyleyecegim tünelin ucu bombok biyere cikiyo kızlar..yazık etmeyin kendinize
By önermeye bir erkek olarak karşıyım çünkü kızların bu devirde tek derdi adam gibi biri bulmak. Ve öyle ki sevdiğim vna para bile verirdi kredi kartım için yani ne kadar istesem alırdım bile o yüzden kızlar öyle değildir. Zengine Tapan var mı var onlarda kevase kI değil. Karışmasin.
ronaldo'nun Elizabeth olduğunu bilmeyene zor gelir.
kimse kusura bakmasın ama gerçekten katıldığım önermedir. zengin olunca erkeğin çirkinlik ve yakışıklı olmama kriterleri gözden geçirilip önemini yitirir.
yalandır (bkz: zengin kız fucker oğlan).
(bkz: züğürt tesellisi)

ya arkadaş illa ki sövmüşsündür ''bu kız bu tipsiz çocukla nasıl çıkar'' diye.

peki o tipsiz çocuk zengin miydi? hayır. ne zengin ne de yakışıklı. sadece güzel bir konuşması ve nerede ne yapacağını biliyordu.

medyada güzel kızları arabaların yanında gördüğünüz için zengin erkek=güzel kız algısı var sizde.

şahsi gelişiminize önem verin duruşunu düzeltin konuşmanızı düzeltin azıcık espri ve iyi hissedip karşıdakine aksettirdikten sonra kızlar kabusunuz olmaz. anlayın şunu artık.

bir de çok kızla konuşun tecrübe sahibi olun.
gösteriş herkesi cezbeder, kızı/erkeği yaradılış meselesi demek ki.
güncel Önemli Başlıklar