bugün

ilginç bir durumdur. deveyi güdendeki devedir kızlar. güden de bu p.ç modelindeki erkeklerdir.
hemen hemen tüm kızlar da bu p.ç erkekleri tercih eder. işin iç yüzü gördündüğünde ise hiçbir anlam veremezler.

yeşilçam filmlerindeki zengin fırlamaların günümüzdeki temsilcileridir bu erkekler. o hizmetçi masum kızların günümüzdeki modeli ise hemen hemen tüm kızlardır.

(bkz: her genelleme yanlıştır)
(bkz: biliyorum)
(bkz: dayak yemek icin yalvaran insan)
"yatakta iyidir" diye düşündükleri için böyle bir takıntıları vardır...
sevgilisinin hem romantik hem de maço olmasını isteyen kızların hissiyatina yakın takıntıdır.
bu tip kızlar için ay ışığında dövülmeyi isteyen kız benzetmesi yapıldığını duymuştum, bence hoş bir benzetme...
piç olsun, gözü etrafta olsun, seni takmasın, kıymeti eksilmesin, güveneme ve gözünü üstünden ayırama; gibi bir durumdur.
anlamak mümkün değil.
(bkz: kizlarin serseri sevgili meraki)
genelde kendilerini piç diye etiketleyip, bu şekilde görünmeye çalıştıklarını düşünerek 'alırım ben bunun façasını aşağıya' diye düşünen aşırı egoist ama sonucunda hüsranla karşılaşacak kızların takıntısıdır.
Anlamış değilim zaten onları. Biz de mi piç olsak ne ?
piçlerin kendilerini kolay kolay teslim etmemeleri bunun sebeplerindendir. kendini teslim etmeyen çekicidir.
tamamen gösteriş merakından kaynaklanır. sırf millete bakın bu benim sevgilim çok piçtir bu ama ben aldım evcilleştirdim demek için böyle bişeye kalkışırlar ama kolay değil tabi. evdeki hesap çoğu zaman çarşıya uymaz.
(bkz: erkeklerin kaşar kız takıntısı)
bu tür erkekler daha zor gibi göründüklerinden ve bağlanmak gibi iyi huyları olmadığından kızları bunun yarattığı hayvansı cazibeleri çekmektedir. tek mesele budur ve malesef haklı bulduğum bir önermedir.
durgun suları sevmez kadınlar. ne kadar çalkantı, kafa karışıklığı varsa peşinden koşarlar. ehlileştiremedikleri her erkek onları daha çok kamçılar ve peşinden sürükler. düzgün, güvenilir insanlar macera isteklerini karşılayamazlar çünkü. iş evliliğe gelince barmen severim, doktorla evlenirim diyip sakin ve huzurlu bir hayatı seçerler. kalp ve aklın savaşını akıl kazanır.
başlıktaki piç ile tanımdaki p.ç aynımıdır bilmem ama, köpek yerine koyup değer gören piçtir kendisi. adam olan, insan yerine koyup, değer veren olmadığından hiçbir zaman üzülmez. aksine karşısındaki değer görebilmek için tabularını hatta olmazlarını yıkar. o piçin kendisine vereceği az da olsa değer kırıntısı için. kısaca müstahakdır piçin yapmış olduğu, ne yapsa yaranamayan, hayatını tüketmiş erkekler adına.
(bkz: piç) kızların takıntısıdır.
başka bi versiyonu
(bkz: kızların güldüren erkeklerden hoşlanması)
arkadaştan geliyor:
arkadaş- iki tane çocuğum olsun. biri kız biri erkek. kızın abisi olsun. kız güzel olsun. abisi piç olsun.
ben- piç mi?
arkadaş- evet, piç.*
bu arada (bkz: dean winchester)
her kız için geçerli değildir , ama .rrağa yakın olanların tercihidir genellikle , sonrasında pişman olacakları eylem içersine gözgöre girdikleri halde bir de samimi kız arkadaşlarına hayal kırıklıklarını anlatmaları yok mu???

off offf
erkeklerin kaşar kız takıntısıyla aynı şeydir.
Kızların böyle bir takıntısı yoktur. Ayrıca var da biz mi piç olmadık sorusunu akla getirir.
bu takıntıya sahip kızların zeka seviyesinin göstergesidir. (bkz: geri zekalı)
normal bir takıntıdır. efendi adam derken ne kastetmektesiniz pısırık ve asosyal ise bu eril cins kızlar haklı usta ama ağırbaşlı, işinde gücünde ve hatununa saygı gösterecek erkek kastedilmekte ise o vakit isyan eden erkekler haklıdır efendim.
kızlar sadomazoşist olduklarından kendileriyle yoyo gibi oynanmasını isterler.

har vurup harman savrulur gibi bir o yana bir bu yana fırlatılıp atılmak, duygularının incitilmesiyle yoğrulup gözyaşı dökülmesi sağlandıktan sonra ancak bir erkeğe baglandıklarından piç erkeklerin ekmeğine tereyağ sürerler.
bu kızlar genelde evde kalırlar, adları kız kurusu olur.
onların takıntılı oldukları piç erkekler de genelde evlenmezler, adları piç kurusu olur.
yadsınamaz gerçektir. yatakta kim iyiyse ona varırlar. iyi sikin.
bu tespitimi sizlere liriklerimle...

hemen hemen hepimizin hayatı çok sıkıcı. hiçbirimiz pc yi kapattıktan sonra elimizde kalaşnikofla maceradan maceraya koşmuyoruz. mecburiyetlerimiz var, gündelik hayat, yaşam gailesi çoğu şeye izin vermiyor.

eee durum böyleyken neden kadınlar efendi adam sevsin? oyunu olmayan bir aşkın içinde bulunsun. tabi ki kafasını karıştıran, flörtöz, zeki ama çalışmayan...birini sevecek.

bu yüzden hayatlarına arkadaşlarına anlatılacak, yıldızlara bakıp ağlanacak, şarkılardan fal tutturacak adamları alacaklar tabi ki.

peki bu efendi adamlar ne olacak? derseniz onlar ikiyüzlü kadınların evlilik vakitleri geldiğinde tercih edilecek adam olarak sıralarını bekliyecekler.

acı ama gerçek bu.