bugün

inan çok isterdim bro ama hiç bir kız ulan bu bu böyle demez dese öteki kız ona laf sokar sonra iş alengirleşir sonra sen anlamaya anlamaya bakarken bir şey öğrenemezsin. En iyisi bunu bir erkeğe sor.
"beni anlasın"dır.

"be yanını koduğum anlat da anlayalım" diyorsun. " ben söyledikten sonra ne önemi kalacak" diyor.
görsel .*
Güven ve biraz huzurdur.

Dızt dızt, kamu spotu bitti.
Kan, gözyaşı ve anarşi isterler. istemeseler de bunları severler. Sevmeseler de buna tutulurlar. Tutulmasalar da tutunamayanlar okurlar.
Gelip geçici şeyler bunlar. Aşkmiş meşkmiş.
onlarda bilmiyor ki ne istediğini.

imza: bir host.
görsel
üzerine çikolata sosu da isterler.
Güven, öpülmek, dokunulmak, kucaklanmak...bence erkek ne isterse kız da aynısını ister. Cinsiyet değişince istekler değişir mi ki?
ilgi, şefkat, güç, zeka, Kısaca insanlık beklerler.
Deli olmali onunla her şey mümkünmüş gibi hissetmeli.
Bir arkadaş belkide baba gibi olmalı.
Yanndayken kahkaha atmalı kadın.
Gerisi kişinin kendi hayalindeki insandır oda çoğu zaman hayal olarak kalır.
Bi sürü şey saymakla bitmez.
Çok para, çok karizma, isteyince birliktelik, sen evde otur ben gezeyim, benim erkek arkadaşım olsun senin kız arkadaşın olmasın, elim sıcak sudan soguk suya girmesin, ay başım agrıyo ...
Hem "her istediğimi yapsın" hem de "baskın olsun ne yapacağımıza o karar versin" diyen bir türe ne istediğini sormak?
Parra parra parra.. am normal ben de tipe bakıyorum kızlarda bı de uyum.
Bizden ne istiyorsunuz ne bekliyorsunuz diyin hele. Ona gore güncelleme yapmayı düşünüyorum kendime. Sürümü yükseltmek gerek arada.
biraz anlayış, biraz sabır, biraz da saygı. erkekler bunların birazını kadınlara verse kadınlar ilişkileri için zaten daha fazlasını ortaya koymuş olacaklardır.
Güven, saygı, eğlenmek, mutluluk ve sevgi.
bir şey beklemiyorum. Ne yapıyorsan kendin için yap, akıllı ol. Kendine değer ver, kendini geliştir. Bomboş bir hayat yaşama. Bilinçli ol, merak et. Keşfet. Öylesine yaşama. Amaçların olsun. Önce kendine, sonra insanlığa yararın olsun. ilişkiyi veya evliliği ya da adı her neyse, bir level olarak görme. Buna odaklanma. akışına bırak. doğal ol. Acele etme. Tadını çıkar.
Paranın yanında tipe de bakıyorlar tabiki .. iş yerinde evli bı tanesi hunharca yürüdü bana ama kendimi zor tuttum . Hatta bı gün ofiste yalnız kaldik beraber ise bakiyoduk. Bu yaklaştı yaklaştı nefesini hissetiriyo artık ama birisi geldi öyle kaldı

Azgın orospu başımı belaya sokacakti az daha.
Dinlemesini..
ne istediklerini onlarda bilmiyor. en son kız arkadaşım mesaj attı sonra mesajıma dönüş yapmadı sonra beni fırçalıyor niye mesaj atmıyorsun diye. aramazsan niye aramadın arasan niye aradın müsait değilim. ayy çok iyi birisin seni çok seviyorum derken sonra yoruldum ayrılalım. şimdi de sen beni sevsen peşimden koşardın sevmiyorsun tribi. ben kaçırdığım otobüsün peşinden bile koşmam karizmam bozulmasın diye.

beni sevsen uçardın derler uçsan aa senin kendi fikrin yok mu ? sevsen niye sevdin derler sevmesen niye sevmedin. ağzınla kuş tutup balığı kavağa çıkarsan yine yaranaman. en iyisi alfa olmak baktın saçmalıyor bye bye. sonra gizliden takip etmeler felan , pişmanlık duyuyorlar ama geçti bor un pazarı sür eşeğini niğde ye hesabı. kapanan kapının anahtar deliğinden bakılmaz, kilide yanlış anahtarla zorlanmaz kırılır.
her saniye her an benimle ilgilensin kendiyle vakit geçirmesin. valla çok yorucu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar