bugün

okuyan bir bayan ise 27 en fazla, eğer ev kızı ise 24 ten sonra genelde yanaşan olmaz.
bu bilgilere bakılırsa evde kaldığım tescillenmiş ve içinde bulunduğum yaştır. (bkz: 30)

ama bence değil, o da ayrı...
3 tür, hadi bilemedin 5 tir. bundan sonraki yaşlarda kız, oğlan farketmez evde tutamazsın hiç bir cinsiyeti. o yaşlarda sokkağa oyun oynamaya gitmek isteyecektir, ilkokul çağlarının ortalarından itibaren arkadaşlarına gitmek isteyecektir, sonra daha da büyüdüklerinde artık nereye gittiklerinden haberiniz bile olmayacaktır. evet evet en fazla 5 tir kızların evde kalma yaşı.
otuzdan sonrası zordur. -muş yani öyle diyorlar. bir de kırkı bilseleeer. *
ben 27 sinden sonra severek evlenmiş bayan görmediğim için 27 diyorum.
29 yaşından sonra turşunun bozulduğunu bakarakta anlayabiliriz lakin yurdumuzda 35-40 yaslarında bağyanlarıda alacak beğler olabiliyor sebebi parası olduğundandır yada menfaattendir bunlara tevazu etmeyiniz.
evde yaşı kalma yaşı yoktur, çocuk yapabilmek için belirli zaman sınırı vardır sadece. malesef kadınlar bu konuda erkekler kadar şanslı değiller. bi erkek 65 yaşında bile baba olabiliyorken, 30'lu yaşların sonu kadın için çok geç olabiliyor.
evde kalma yasi diye birseyin olduguna inanmayanlardanim....

sadece ileri yasta secme ve secilme hakkiniz azalmistir, hepsi bu.

Her kör saticinin topal bir alicisi vardir.
mahhalle baskısından dolaya bu yaş 18 lere kadar geldi.
30.. gerçi kariyerine , mevkisine göre değişir..
30'u geçerse olay biter, zaten evlense de şahıs madden ve manen evde kalmıştır artık. çok karışık değil mi? ben de anlamadım.
(bkz: 28)
30-35 arasıdır bence.
30 dur bence.
Yok öyle bi yaş, yani yoktur bence sanırım. Hayırlısı.
24 yaşını geçmiş bir kız evde kalmış demektir.

24 ten sonra kartlaşıyorlar.
okuyorsa eğer 29.
25 ine geldi mi hala yoksa daha da bulamaz. gecmis olsun..
uzatmalı olarak 35'tir.*
(bkz: 25)
kişinin kendisini evde kalmış hissettiği yaştır.
kimi yirmisinde evlendirme programlarına düşer evde kaldım diye, kimi kırkına gelmiştir aman acelem yok der. toplumun kafa yapısına gelince otuz ve üstüdür. eğer otuzunu geçmiş ve evlenmemişsen sen artık bir kurusundur. sizin toplumunuzun topunu........
evde kalma saçmalığı altında konuşmayı kesin artık.
kadın evliliğin kendini kısıtlayacak saçma bir sözleşme olduğunun farkına vardığı için evlenmeyi tercih etmez.
aklı başındadır.
yıllardan beri bitmeyen konu sıktı artık. evde kalmak nedir yaa bir aşın kendinizi artık.
belki kız bilerek evlenmek istemiyor bekar kalmak istiyor. evlenip erkeklerin yobazlığına kabalığına katlanmak istemiyor belki.
67'Dir.

Ben 67 yaşındayım hala evimde kalıyorum.
Kime göre, neye göre evde kalma yaşıdır.

Babanneme göre sandalyeye oturduğunda ayağı yere değen her evlenmemiş kız evde kalmış kızdır.