bugün

ilgi göstermeyin belli bir müddet. Onlar kendileri gelecektir yanınza zaten. Bir kızın en büyük zaafı ilgisiz kalmaktır..
Çünkü memişleri var.
aslında çok doğru bir soru. cevabı tüm canlılar arasındaki en iyi kalpli olanlar onlar olmadığına göre gerçekleri söylemek en doğrusu. evet kızlar, tek sebebi o...
çünkü çok pozitifler, enerjikler, zekiler ve daha dikkat çekiciler. sanki ünlüler arasında da kadınlar daha mı çok dikkat çekiyor ne? ama tabii istisnalar da olabilir. yani ünlü kadınlar estetikli diye mi daha çekici bilmiyorum. mesela hakan altun da çok iyi ama sibel can daha mı çok dikkat çekiyor acaba? ama hakan altun da dikkat çekiyor. ikisi de ünlü şahsiyetler.
Abi ben erkeklerin muhabbetinden gerçekten çok sıkılıyorum ondandır. Kral başgan arslan gibi hitaplar aldı başını gitti bir de.
netice odaklı güdü türün devamı, çoğalma arzusu. bunu herkes bilir, hisseser ama böyle söylenmez, aşk olur, karşılıklıdır.

(bkz: aşk bu değil)
e çünkü gay değiliz.
Sevgi veya cinsellik ihtiyacı için bir de eğer iyi kalplilerse hayatınızı daha yaşanır bir yer yapıyorlar.
çünkü doğamızda var.
Basitçe ele alırsak "Memeliler" diyebiliriz.
çok naif güzel tatlı canlılar. allah erkeğe hediye etmiş kadınları. erkeğin doğasına kadınla tatmin olma içgüsü vermiş.
Toplaşıp birbirinizi gaza getirdiginiz bir başlık daha. Hababam sınıfinda herkes birbirinden gizleyip sonra taksim meydanında elinde cicekle kalakalmıstı. Onu hatırladım.
Kızlara ilgi göstereceksiniz gencler. Siz böyle gurur yaptıkça sacma salak tipler iki tatlı sözle hemen sevgili yapıyor kendine. Ha oyle bir derdim yok diyorsanız gene siz bilirsiniz de sonra bu apaci tipiyle bu kızı nasıp tavlamış demeyin sonra.
Ayrıca şu ortamda bile itik itik davranıp kızların dogası geregi davranmasına engel oluyorsunuz, bir salın yaa. Bir mericlikle yaftalamalar, bir harun yakıstırmaları, bir rezil etmeler filan. Bakıyorum artık kız yazarları ayırmak cok zor oldu entrylerde. biri cıkıp hemen, hah kız oldugunu belli edecek ya diye yorum yapıyor.
Yüz senede gecse bin senede gecse bu degismez, ilgiyi kadın her zaman sevecektir.
Çünkü meme.
karşı cinsime ilgi duymam ve bunun bir tezahürü olarak onlara ilgi göstermem kadar doğal ne olabilir.
çünkü bizde çok güzel birşey var. hihihi.
heteroseksüel olmak bunu gerektirir. Tanımları alt üst edip mahmut amcaya mı yürüyelim?
çünkü onlar birer çiçek.
Kısa cevap; sexapalite dostum. Uzun cevap; herhangi bir cinsiyete ait olmayan aslında her cinsiyetteki bireyin hoşlandığı cinsiyete karşı duyduğu temel cinsel içgüdüden kaynaklanan durum. Yani bunun kadını erkeği olmaz, her cinsiyet rolündeki kişi hoşlandığı kişiye yönelik ilgi duyar.
çünkü onların memeleri var.