bugün

görsel
Dualarımda.
Bizimkilerin sakladığı,Bebekliğimden kalma bir elbisem var. Kızım olursa ona giydirecegim.
* Hayalî bile sevimli.
görsel
görsel
Sozluklerde fotograflari paylasilmamasi gereken cocuklardir.
Aslında bir tek sozluklerde degil. Sosyal medya denilen kara deliklerde de paylasilmamalidir.
Şu dünyada hayalini kurup gerçekten istediğim tek şey.
kendilerini sevdirmeyi biliyorlar. özellikle babalarına karşı bıcır bıcırlar. bir gün belki bize de nasip olur.
Kendisini çok sevdirir. Nasip olur mu be inşallah olsun.
Hiç çocuk bakmamıştır bu cümleleri kuran kişi.
Şöyle bir hafta,günde 13 saat bak ondan sonra görürüz dünyanın en güzel şeyini .d .
Erkek yiğenlerim daima daha çok çektirdi bana. Prenses gibi beyaz sevimli kız yiğenlerim adeta bir olgun insan gibiler. Bu kadar sevimli ve Zeki olmak? Tabi evet amcalarına çekmişler.
Ah be neye denk geldim
Ölüm, biraksaydin da 3-5 kişi hayallerine kavuşsa, en azından öyle gelseydin
https://m.uludagsozluk.com/e/5566362/
cennetin anahtarı ve teminatı kıymet bilene.
melek.

entry nerde?
Olmasını istediğim çocuktur. Canım kızım sen en iyisini yaşa diye baban en kötülerine razı kalıyor. Her şey senin için.
daha çok yaşlarda saf basiretsiz eldivenle bile sevilmeyecek çocuk modelidir. kucağına alırsın ya üstüne işer yada sıçarlar..
Kuşkusuz pek bir hayal, dilek ihtiva etmeyen yaşamımda başından beri olmasını en çok istediğim şeydir.
Babaya kız çocuğu daha da bir farklıdır. Misal erkek çocukları büyüyüp dana olduktan sonra hayt huyt diyebilir ama kızı 40 yaşına gelsin bir şey diyemez. Onun için yeri ayrıdır kız çocuklarının.
ileride çocuğum olursa kız olmasını çok istiyorum. Erkek olmanın nasıl bir şey olduğunu kendimden bildiğimden erkek çocuk istemiyorum.

Umarım ileride bir prensesim olur. saçının teline zarar gelse dünya'yı titretirim.

Şöyle bir hayal kurdum da birlikte dans edip şarkı söylesek, her ne kadar erkek olsam da birbirimize makyaj yapsak, akşam eve geldiğimde "babam geldi yuppi!" Diye gelip boynuma sarılsa öpüp öpüp koklasam doyamasam. Derdi olduğunda anlatsa birlikte dertleşsek ne bileyim çok hoşuma giderdi.

Belki biraz abartıyorum ama umarım allah bana bir kız çocuk nasip eder. Ona bir baba değil de arkadaşı gibi davranacağım.
görsel
Bazı babaların sevgisini anlamak mümkün ama kız olsun erkek olsun, bir çocuğu aşırı şımartmak yanlış bir şeydir.

En başında Çocuk için zararlıdır.

çocuklarınıza askeri bir eğitim verin, minimum bir sevgiyle yetiştirin de demiyorum.

Ama ortasını bulun.

Yani ciddiyet ve sevgi dengesi olmalı.

Çocuk daha küçük yaşlarda bir birey olduğunu hissetmeli.

Sevgi ve ilgi bağımlısı olmamalı.