bugün

kanka diye bir şey olmadığını anlayacağınız durumdur...
kız kankayı becermek için en uygun ortamın oluştuğunu gösteren durumdur.
bayram etmenize neden olur. evet.
gecenin bir saati arandığınızda genelde kızılay-sakarya caddesinde başlayıp eve kadar sürecek olan "nickzsche sen iyi adamsın" "yine benle uyumayacaksın eve gideceksin değil mi" cümleleri ile beyin patlarak arkadaşın evine kadar sürecek bir yolculuğa neden olur. sekslede bitmez, sarhoş olan gider sızar bir köşede sizede sabah "sağol, bu halde eve gelemezdim" diye bir mesaj ile biter. sonrasında aranmazsınız.
Ne güzel arkadaşlıklar var be dedirtir. Yani o kız o halde gidiyo o çocuğu arıyor demek ki çocuk o güveni vermiş. Günümüzde azdır böyle insanlar. Eheh.
ilk önce nöbetçi eczaneye uğramak gerekir ahhaha.
Bir kadının sarhoşluğundan faydalanacak kadar orospu çoçuğu olmak.
Yardıma muhtaç biricik kankanın yardımına koşmaktır.

Cansuyu hiç böyle görmemiştim. Bi insan kendini bu kadar küçük duruma düşürebilirdi ama arkadaşlar bu günler içindir
-hiper Mario, sen bitanesin...
Afalladım tabi ama bozuntuya vermedim:
-ne demek kanki gel dikkat et bastığın yere.
Ön koltuğa oturttum, direksiyona geçtim. Cansunun bluzu kaymış, omuzu düşmüştü. Bembeyaz göğüsleri gözüme gözüme batıyodu sanki. Kendine gel lan!
Evine getirdim. Araçtan indim. Kapısını açar açmaz kollarını boynuma doladı. Etrafıma baktım, kimse yoktu. Aldım sırtıma, evine doğru gittik. Bi yandan kulağıma bir şeyler fısıldıyor, bir yandan bacaklarını tutmak iyice heyecanlandırıyordu. Anahtarı avucuma tutturdu, kapıyı açtım, girdim eve ayakkabılarla. Yatağına attım. Cansu kahkaha atıyordu. Ayakta duramayan kız birden ayağı kalktı. Yaklaştı. Kırmızı rujlu dudağından tek bir soru çıktı:
-istiyor musun?
-şey, neyi ben anlamadım?...
Birden önümde eğildi, gözlerimi kapattım. Ohh. Ayakkabılarımın bağını çözdü ve çıkardı. Beni rahatlattı. Teşekkürler Cansu.
Arabaya doğru koşarken pantolon gevşetilir.
araba anahtarından önce prezervatif aranır.
Evet bu başıma geldi. Ama sarhoşum demedi, Şöyle ki;

Üniversitenin ilk senesi sınıfta ebru diye yollu bir hatun vardı. Kız bana yazıyordu; ben kırmızı giysem, hemen yurda gidip kırmızı giyer geri okula gelirdi. şapka taksam, kendisi de takardı vs.

Ben pas vermiyordum ama, zira hedefim başkaydı o zamanlar ve hedefimdeki kız da bizim sınıftaydı. Sonradan onunla sevgili olduk zaten.

Neyse, Bir gece saat 00:30 civarı, telefonum çaldı arayan ebru:

B: efendim
E: italyann yurt kapandığı için dışarıda kaldım...
B: bu saate kadar neredeydin?
E: sedalar'daydım.
B: e iyi o zaman tekrar oraya git hadi iyi geceler.

Bu da böyle bir mallığımdır.
Ara ara spor değil arkadaş ve güven duygusundan olsa gerek yaptığım eylemdir. Bir arkadaşın bu kadar güvenmesi güzel duygudur. Yaşayın tavsiye ederim fazla yavşaklığa gerek yok.
Oytun'un kankası kim merak ettik valla . Sabah akşam kız kanka deyu deyu ölecek çocuk .evet .
Size güvendiğini, bu durumdan yararlanmaya çalışmayacağınıza inandığını gösterir. Garip gelecek ama güvenmek; güzel bir şeydir.
bana bir şey yapmayacağına dair sana güveniyorum. bu yüzden beni bu bataktan çıkarman için seni aradım. gel ve beni kurtar. başım her an belaya girebilir.
vurduruyordur.
Gidip alınıp güvenli bir şekilde istediği güvenli adrese teslim edilmesi gerekir.
akla fena şeyler gelir. evet.
Abazaların (piclerin ) ağzını sulandırır.

Kız kaşarsa başka
O zaman zaten kanka değildir.
gidip alınacak olan kankadır. ama bu yüzyılda adam gibi muhabbet edeceğiniz kanka mı kaldı ki, kız kanka bu seviyeye insin.
(bkz: dost kara günde belli olur)
Kanka değildir o.
Gol olur.
Messi'nin ceza sahasına girip topu altıpasa bırakması gibidir, Size sadece dokunup golü atmak kalır.
Bi kere kimle icmis niye icmis o onemli yine de sizden yardim istiyor ise gidilmeli kesinlikle uygunsuz bi yerde ise ertesi gun ayrilirsiniz. Simdi zaten bi kere sizin haberiniz yok ise bu durumdan durum zaten vahimdir. Umut edin ki iyi bir aciklamasi olsun. Sahsen ben icip sarhos olup duran bir kizla cikmam. Sorun da olmaz boyleyce.