bugün

Allah diye bağırarak şener Şen koşusu yapmaya neden olur.
ben üşenirim gitmem amk kim bilir nerdedir sürtük.
Alındıktan sonra veren kankadır.
http://www.youtube.com/watch?v=flV25Uf9yxg
Sarhoşum gel beni sik demenin kibar yoludur.
Kızın için iyi şeyler söylenemez. Almaya giden erkeğin içi fesattır.
Kız için iyi şeyler söylenemez. Yardım etmek dışında birşey düşünen erkeğin içi fesattır.
(bkz: nasıl ağır abaza oldum)
kanka; cinsiyet ayırt etmeyen bir sevgi tanımıdır.
bir kızla cinsel birliktelik yaşamak için kanka niyetine sırnaşıyorsanız, çanta taşıyıcı, çay alıcı pozisyonunda ezim ezim ezilir, sonra buralarda mastürbatif yazılar yazarsınız.
hiç bu başlığa yazı yazmazdım ama, aramızda genç, okunanlardan etkilenen arkadaşlar olur düşüncesiyle, kafa çakır olmuşken anlatayım..
benim çok kız arkadaşım(sevgili değil) oldu ama bir tanesi kankamdı. o aşağı ayrancı'da tek başına otururdu ben maltepe'de iki ev arkadaşımla.
ben onun evinde çok kaldım o da benim evimde. hatta inanamazsınız ama aynı odada uyumuşluğumuz var.
neyse konuya dönelim...
benim kankam gayet güzel, iki dil bilen, iyi bir bölüm okuyan, sizin tanışmak için kulis kapısında beklediğiniz adamlara aşk sözleri yazdırıp kendisi için yazılan sözleri albümlerden dinleyen bir kadındı. burdan şu sonucu çıkarın: kızlar erkeklerle "ay dur bugün azdım şu hıyarı çağırayımda beni bir güzel siksin" diye sıkı arkadaşlık bağı kurmazlar.
ki sabahın 5'inde evine götürüp , üstünü örtüp yatırmışlığım da, ev arkadaşıma teslim edip kendi evime göndermişliğim de var.
kaliteli olmak, size güvenen insanlardan iğrenç faydalanmalar peşinde koşmak değil. kanka'ya yollu, fahişe, kaltak demek ne demek?
kanka kişinin aynasıdır.
kendi kalitesizliğimizi kişiler üstünden örtmeye çalışmayalım.
Vasıta yoksa koşarak gitmeyi gerektiren durumdur.
Arkadaşlık bunu gerektirir.
Normaldir. Adı üstünde kanka, kime diyecek gel beni al diye?
yardıma ihtiyacı olduğu anlamına gelir.
Yardım isteyen kankaya hemen koşulmalıdır. Evet.
https://www.youtube.com/watch?v=xUQQekzSm7k benzeri bir durumdur.
3 gün sözlüğe girmedim, başlık kalitesinde değişen hiç bir şey olmamış.
Gece vakti eczane arattıran durum.
Sonucunda kendisinin de beni alması mümkünse nefessiz koşar sırtımda taşıyacağım durumdur.

P.S : Araba da var ev de var taksiye de para verebilirim sen ver de.
Bi kere kimle icmis niye icmis o onemli yine de sizden yardim istiyor ise gidilmeli kesinlikle uygunsuz bi yerde ise ertesi gun ayrilirsiniz. Simdi zaten bi kere sizin haberiniz yok ise bu durumdan durum zaten vahimdir. Umut edin ki iyi bir aciklamasi olsun. Sahsen ben icip sarhos olup duran bir kizla cikmam. Sorun da olmaz boyleyce.
Messi'nin ceza sahasına girip topu altıpasa bırakması gibidir, Size sadece dokunup golü atmak kalır.
Gol olur.
Kanka değildir o.
(bkz: dost kara günde belli olur)
gidip alınacak olan kankadır. ama bu yüzyılda adam gibi muhabbet edeceğiniz kanka mı kaldı ki, kız kanka bu seviyeye insin.
Abazaların (piclerin ) ağzını sulandırır.

Kız kaşarsa başka
O zaman zaten kanka değildir.
akla fena şeyler gelir. evet.
Gidip alınıp güvenli bir şekilde istediği güvenli adrese teslim edilmesi gerekir.