bugün

yemek yapabilen erkek her kızın gözünde 1-0 öndedir.
istanbul'un farklı semtlerine gidip gezmek.
müzik falan artık eskisi gibi işe yaramıyor. dans kurslarına gidin beyler, şu an çok revaçta. kesin düşürürsünüz...
yemek yapmayı bilmek. ben yemek yapabilirim diyen bir erkeğe düşmeyen henüz görmedim.
Boks , tek vuruşta düşürebilirsin hatta sağlam bir vuruşla erkek de düşürebilirsin o kadar garantili bir hobi.
Sokak köşelerinde sincanlı oturuşu ile tesbih sallamak.
Sahilde Akdeniz akşamları söylemek.
orospu çocuğu bir sokak kırığı olun.
göğsü açık, kravatsız, beyaz gömlekli, takım elbise. masa üzerinde mercedes anahtarı, masa da ayfon, telefonun dombıra müziği ile birlikte elde nargilenin hortumu, ağızının kenarında nargilenin ucu, gözler etrafta karı kız keserek nargilesinden duman almak.
Aslında benimkisi kız düşürmek için değil de ben kedilerle oynamayı ve kitap okumayı çok severim. ama bunlar da ise yarar bence.
Aslında benimkisi kız düşürmek için değil de ben kedilerle oynamayı ve kitap okumayı çok severim. ama bunlar da ise yarar bence.
Kitap oku, kedi sev, kahve iç. La saçma saçma olmayın kendiniz olun la. Bütün hayatınızı bir kız tavlamaya odaklı kurmayın. Böyle boş ve gereksiz bir hayat olabilir mi? Özgürlüğünün ve kendi benliğinin tadını çıkarmaktan daha önemli ne olabilir şu dünyada?
Yakar top.
gitar yani şeytan babamızın aleti,ağırlık çalışmak ve evrenı anlamaya çalışmak
Hobiyle kız düşürmek çok zor. Kpss kursunda düşer dedim de zor kızlar sapık muamelesi yapıyor kursa gelme niyetinin bu olduğunu görünce.
bale ya da yoga tam ekmeklik hobi bence.
bu ekonomide kızlar paradan başka bir şeye düşmüyor.

öyle olmayanların zaten uzun ilişkisi vardır.
Ne yapıyorsanız sadece kendiniz için yapın.
Pul kolleksiyonu değildir. Hobi ile kız etkilemek nedir ayrıca, hobi dediğin şey kendine iyi gelen şeyleri boş zamanlarında yapmandır, başkaları sana iyi gelen şeyleri sempatik buluyor diye düşüyorsa o onların ucuzluğu.
istanbul'un farklı semtlerini gezmek.
erkek cinsine hakaret başlığı.

bu kadar düşürmeyin kendinizi ya hobi aramak vs. bir duruşunuz olsun.
basketbol oyna, gitar çal.
Bir dusme kavrami gidip geliyor. Oldukca sacma.

2 insanin birbiri ile anlasmasi vardir bana göre.

Bunun disinda kimse sonradan bir hobi edinemez.
Edebiyat öğrenin. Her zaman işler, ben daha düşmeyen kadın görmedim bir tane hariç onun için de gidip matematik öğrenmiştim sağ olsun ya bi ona yaramıştı zaten.
yürümek kızlara yürüyüp tavlıyorum en büyük hobim kız tavlamak.