bugün

Sanmıyorum ki hiç kimse - eğer varsa böyle bir şey- ekmek yediği yerleri paylaşmaz.

Not: sözlük yazarlığı bunlardan birisi değildir.

Not 2: kaç tane not yazayım iq.
(bkz: amerikan futbolu)
Kadınlar güçlü erkek seviyor. Hem mental anlamda hem de fiziksel anlamda. Bu iki noktayı birleştiren bir hobi olabilir.
karşısına geçip çiftleşme dansı yapın. dişi gorilleri çok etkileyeceğinize garanti veririm.
maalesef para diye bir hobi yok.
Para para deniyor da olay para da değil. Evet para bir ölçüde olacak ama sonrası da önemli.
olmayan, dolayısıyla önerilemeyecek hobilerdir.

hobi dediğin şey kendin için, keyif aldığın için yapılan bir aktivitedir. bir karşılık beklediğin zaman hobi olmaktan çıkar "iş" olur "plan" olur vs.

bir de "şaka bir yana" denmiş de ne zaman şaka yapıldı da sonrasında ciddi hale geçildi anlamadım lan.
Hobi olarak yemek yapmak olabilir. Eğer seviyorsanız yemek kursuna gidin mesela. Yalnız ıssız adam tribi olmasın. Filmden sonra ıssız adam gramofonu gelmiştir yazısı asılıyordu dükkanların camlarına. Içimizden gelmeyen her şey eğreti durur.
(bkz: taş boyama)
(bkz: araba koleksiyonculuğu)
(bkz: saat koleksiyonculuğu)
(bkz: villa koleksiyonculuğu)
ayrıca (bkz: Ali ağaoğlu)
. . . popüler sahil şeridinde yarım boyanmış bir tuval ve gerekli alet edevat. Resim yapıyormuş gibi ağır entel takılmak. Resime kabiliyetli olmanız falan gerekmez. Sadece biraz sabırlı olmanız yeterli. Yanlız açılan ortaları iyi değerlendirip gol yapma yeteneğinizin de olması gerekir.
. . boş döndüğümü hatırlamam.
resim kursuna git.

köpek besle. kocaman ayı gibi köpek değil, küçük köpek.
adam olmak *
takı tasarımı .
(bkz: vücut geliştirme)

çoğu insan bu amaçla başlar, daha sonra kas yapmanın verdiği haz kız düşürmenin verdiği hazdan daha fazla olduğu için bağımlı olur.
sahilde köpek gezdirmek. olabildiğince küçük mümkünse kedi kadar köpekler makbuldür.
boş işlerle uğraşmak.

zira biraz gözlem yaparsanız etrafında kız olan kimselerin kendilerini geliştirmiş, gerek kültürek gerek akademik kazanımlar edinmiş bireyler değil, tek amacı kız düşürmek olan, boş işlerle uğraşan, kazandığı ilk parayla araba alan, 3 kuruş para kazanıp iphone ile şekil yapan, kuaföre gidip insana benzeyen her şeklin dışındaki şekli - tarzı deneyen, tek amacı çiftleşmek olan tipler olduğunu görürsünüz.

bu tiplerden belgesellerde de var. arizona bölgesinde falan sık rastlanır.

tabi genelde birlikte olduğu kızlar da ( fb, instagram'da story, like kasmak gibi ) boş işlerle uğraşır.
Herkes burda jigolo sanki sana akıl verecek kız düşür diye.
En etkilisi köpek gezdirmek, mümkünse olabildiğince ufak olsun, kesin sonuç!
Okçuluk.
Jetskine binme.
Yemek derdim de yemekte değil aslında özünüz sözünüz bir olsun yeter.
at yarışı. öyle bütün kızlar düşmez ama at yarışı seven bi kız bulursan misssss d:
kaleci olmak ve yakışıklı olmak hobileri. *

edit: ulan sözlük uygulamasını yer kaplıyor diye silmiştim. sırf şu konu hakkında taşşak geçeyim diye yeniden indirdim.
Alıyorsun eline iddia kağıdını onlar sana teklif ediyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar