biraz sonra da kadın boku yemenin faziletlerini bekliyoruz sizden beyler.

t:o kızın kendisinin betalığından dolayı bir alfaya saçını çekertirip kendini analdan tokmaklattıracağını bilmelidir.
Mal değil saygıdeğer erkektir.
En azından tuzluğu uzatmadı eşini öldüren erkekten daha iyidir.
Ataerkiller sizi.
erkek dediğin kız arkadaşı ne zaman neye ihtiyacı olsa o ihtiyacını görmelidir. buna ılıklık değil centilmenlik diyoruz. ayakkabısını da bağlar, elbisesinin fermuarını da kapatır, koltuğunu da çeker, kapısını da tutar, o minnoş elleri dert görmesin diye kavanozun kapağını da gevşetir evden çıkar.
Kılıbık erkektir. Kız arkadaşından başka kimseye faydası dokunmaz.
Şaka bir yana olur gayet normaldir.evliyse hele çook normaldir.. Ayakkabısını da baglar, hastaysa/hamileyse ayagini da yikar.
ayakkabısını bağlayamayan kızı benim gibi tipsizin teki bile istemez.
erkek dediğin kız arkadaşı ne zaman neye ihtiyacı olsa o ihtiyacını görmelidir. buna ılıklık değil centilmenlik diyoruz. ayakkabısını da bağlar, elbisesinin fermuarını da kapatır, koltuğunu da çeker, kapısını da tutar, o minnoş elleri dert görmesin diye kavanozun kapağını da gevşetir evden çıkar.
Özellikle toplum içinde yapılmaması gerekir. Kılıbıklığın lüzumu yok.
bu hareketin erkeği 2. sınıf insan gibi göstereceğini iddia eden dallamaları göstermesi açısından verimli bir konudur.

böyle başlıklar sayesinde kim gerizekalı, kim beyinsiz anlayabiliyoruz.
ben yaptım ve yapıyorum çok da severek yapıyorum. yeri gelir çorabına kadar giydiririm. sevgiliniz yada eşiniz lan sizin o baş üstünde tutacaksınız. yok terkedecek yok başkasına gidecek diye düşüne düşüne ilişki yada evlilik yaşayamıyorsunuz amk. o halde öleceksiniz ne diye yaşıyorsunuz aveller.
Ağrı, sizi, bir rahatsızlık durumunda ya da anın durumuna göre yaşanan zorlukta erkek kız ayrımı olmayacak konudur. Ancak sürekli saçma sapan sevgilisine küçük bebek yahut engelli gibi davranan bazı tipler var ki tahammül edilemez. Mal değildir, niyetine göre tavır alınacak erkektir.
Cadde üstünde onun eğilmesine ve bir çok abaza tarafından seyredilme ihtimaline karşın onun eğilmesine mi müsade edeceğim bir de. Gerçi hoş sevgilim yok o yüzden kafam rahat.
ufak jestlerin sevdiği insanı mutlu edeceğini biliyordur. sadece sevdiği kadına değil yoldan geçen yaş olarak sizden büyük bir amcaya bir teyzeye de böyle ufak bir jest yaparsanız belki onun gününü güzelleştirirsiniz. misal aynı yöne gidiyorsan elinde poşet olana bir 50-100 metre yardımcı olabilirsen senden ne eksilir. veya karşıdan karşıya geçiriversen araçları durdurup ? ne farkı var bununla ayakkabıyı bağlamanın. ikisi de minik jestler ki yaptığın kişi adı üstünde sevgilin/eşin. bunları yapmak seni mal yapıyorsa, ılık yapıyorsa, arkandan "vurduruyordur" dedirtiyorsa o diyenlerin ipneliğidir sanki *
gurur duyarım. varsın mal desinler.

keşke kız arkadaşımız olsa da tek derdim bu olsa.
bağsız ayakkabı satmak isteyen üreticilerin bilinçaltı koşullandırmasıdır.
Ben genelde kendi ayakkabılarımı sevgililerime bağlatıyorum ama, o da iyiymiş.
Köpekliğe alışmış erkektir. Bdsm'de köpek rolünü seve seve oynar.
Kız arkadaş, eş, anne, baba, evlat.
Bu sevgi bağı ile birbirinize bağlı olduğunuz insanların önünde eğilmek acizlik değildir. Ama Bundan rahatsız olmak acizliktir.

Eteğimle eğilsem kıçım açıldı diye bana laf edecek olan acizler, erkek arkadaşım/kocam ayakkabımı bağladı diye ona ılık mı diyecek?

Hah, güldürmeyin allasen.

Siz aşkı çiçek böcek güneş bulut mu sanıyorsunuz??
Kız arkadaşını yorgun olduğu için kucağına alıp dördüncü kattaki evine çıkaran gördüm ben bu ne ki!
Yolda sevgilisinin çözülen bağcığını bağlayan adamdır , kız domalsa daha mı iyi yani yol ortasında .
Annesine kan kusturup sonra gidip kız arkadaşının ayakkabısını bağlar bu tipler. istisnaları tenzih ederim fakat aksini görmedi elf gözlerim.
benimkini kız arkadaşım bağlıyor.
Kolu kırık.

Zuhahahha bna ne anan zaaa :d.

Mi diyeyim?
benimdir.
disleksik bir kiz arkadasiniz olmadi sanirim hic.