bugün

+ isminizi alabilir miyim?
- behlül ezel sawyer.
+ yani ne diyim bilmem ki. allah belanızı versin desem isimden anladığım kadarıyla vermiş.
bu noktada kimse bir şey söyleyemez,o hatuna helal olsun denir sadece.
(bkz: alkol hoş ortam loş)
(bkz: siz takılın ben yokmuşum gibi davranın)
(bkz: behlül bu kez kaçma lan)
(bkz: sakın bir söz söyleme inanırım behlül)
(bkz: sawyer uçak düştüğünde yalan olduğunu anlamalıydım)
-aman tanrım yanındaki bu adam da kim
+merhaba ben behlül ezel sawyer
-baban yabancı mı senin ?
-evet amerika lı.
gurur duymalıdır, behlül, ezel ve sawyer gibi adamların tercihi olmuş senin kız. *
(bkz: evlerden ırak olsun)
basılan yatak önemli, zira o yatağı sırf uğur olsun diye yatak odamda sergilemek isterim maksat bereket getirsin. belki brad pitt düşer.
(bkz: grup sekste ölüm grubuna düşmek)
şöyle bi durumla sonuçlanması muhtemel olaydır.

(b- behlül e- ezel s- sawyer k- boynuzlanan sevgili)

k- noluyo lan burda?
b- behlül kaçar.
e- kamil anahtar.
s- ı don't remember.
yatağın altından beşir'in çıkıp "nihal'i harcadım matmazel." demesi de tüy diker.
-beni bunlar icin mi aldattin gülsüm, deger miydi?!
- saskinligina veriyorum kamil.
kız belli ki baya zevkliymiş ama türk izleyicisinin gururla bahsedeceği Şahin K. yı unutmuş olmalı...
Behlülün kız arkadaşın yanında ezelle sawyer' ıda götüreceği eylemdir.
3 erkek 1 kadın...

erkekler arasında öncelik kavgası çıkabilir...
-kız noluyo lan burda.
-aşkım dizi çekiyoruz
sawyr: yeeaah ı play the film and dizi.
ezel: valla bak bekle birazdan ramiz dayıda katılcak aramıza
behlül: amcam duymasın...
ramiz dayI: selamün alyküm gençler ben geldim...
adnan, cengiz ve jack diye başka bir üçlü daha olmadığından emin olmak gerekir. beterin beteri var sonuçta..
kıza söylenece tek kelime yoktur. kendini sıyırmıştır efendim.
ezel'in henüz bir numarasını görmediğimiz için ezel sen git dayın çağırıyor diyip sawyer'la behlül'e budaklı meşe odunuyla dalmak gerekir. sevgiliyi de unutmamak gerek tabii.
ben ömer oldum diye ağlanır.
cevredekilere behlul ezel ve sawyer benim eskilerimi kullaniyor denilerek hava atilabilinecek durum.
kızın tebrik edilmesi gereken durumdur. hadi behlül ezel neyse de * sawyer için bir tebriği haketmiştir.
kız arkadaş en üstteyse hiç sorun teşkil etmeyecek durumdur. hava bile atarsın millete benim kız hepsini alt etmiş diye.
büyük ihtimalle kızın pek umrunda olmayacağı durumdur. sevgili tarafından öldürülecek olsa bile hiç yoktan gözü açık gitmeyecek bunun farkındadır.. * *
(bkz: sevgiliyi yatakta ramiz dayıyla basmak)
harbiden çocuk kreşi bu sözlük diyeceğim durumu doğuran durumdur. ulan biz küçükken küçük olduğumuzu farkettirmemeye çalışırdık nerde eski küçüklükler*.
- aslı lan aslı napıyon kız bunlarla !
+ film çekiyoz.
- ben de öyle düşünmüştüm zaten de, konusunu çözmeye çalışıyorum. hmm konusu şey mi, sex kraliçesi ve üç kara şovelye?
+ ya yo...
- temizlikçi kadın ve üç güvenlik görevlisi?
+ ya yete..
- üç büyükler mi?