bugün

allah'lik bir durumdur. "keske araniza birde polat katilsaydi" diyip ezelden "abiyi aradim geliyormus" tepkisini bekleyecegim olay.
kız arkadaşın üzerinden tüm sorumluluğu attığı olay.
- bunu bana nasıl yaparsın haaa! hem de benim yatağımdaaa!
+ dur mahmut, bildiğin gibi değil, açıklayabilirim!
- neyi açıklayacaksın behlül, neyii! ühüüüüü!
kimle olursa olsun golü yine atan messi olur.
(bkz: türk dizisi tadında fantezi)
- aslı lan aslı napıyon kız bunlarla !
+ film çekiyoz.
- ben de öyle düşünmüştüm zaten de, konusunu çözmeye çalışıyorum. hmm konusu şey mi, sex kraliçesi ve üç kara şovelye?
+ ya yo...
- temizlikçi kadın ve üç güvenlik görevlisi?
+ ya yete..
- üç büyükler mi?
harbiden çocuk kreşi bu sözlük diyeceğim durumu doğuran durumdur. ulan biz küçükken küçük olduğumuzu farkettirmemeye çalışırdık nerde eski küçüklükler*.
(bkz: sevgiliyi yatakta ramiz dayıyla basmak)
büyük ihtimalle kızın pek umrunda olmayacağı durumdur. sevgili tarafından öldürülecek olsa bile hiç yoktan gözü açık gitmeyecek bunun farkındadır.. * *
kız arkadaş en üstteyse hiç sorun teşkil etmeyecek durumdur. hava bile atarsın millete benim kız hepsini alt etmiş diye.
kızın tebrik edilmesi gereken durumdur. hadi behlül ezel neyse de * sawyer için bir tebriği haketmiştir.
cevredekilere behlul ezel ve sawyer benim eskilerimi kullaniyor denilerek hava atilabilinecek durum.
ben ömer oldum diye ağlanır.
ezel'in henüz bir numarasını görmediğimiz için ezel sen git dayın çağırıyor diyip sawyer'la behlül'e budaklı meşe odunuyla dalmak gerekir. sevgiliyi de unutmamak gerek tabii.
kıza söylenece tek kelime yoktur. kendini sıyırmıştır efendim.
adnan, cengiz ve jack diye başka bir üçlü daha olmadığından emin olmak gerekir. beterin beteri var sonuçta..
-kız noluyo lan burda.
-aşkım dizi çekiyoruz
sawyr: yeeaah ı play the film and dizi.
ezel: valla bak bekle birazdan ramiz dayıda katılcak aramıza
behlül: amcam duymasın...
ramiz dayI: selamün alyküm gençler ben geldim...
3 erkek 1 kadın...

erkekler arasında öncelik kavgası çıkabilir...
Behlülün kız arkadaşın yanında ezelle sawyer' ıda götüreceği eylemdir.
kız belli ki baya zevkliymiş ama türk izleyicisinin gururla bahsedeceği Şahin K. yı unutmuş olmalı...
-beni bunlar icin mi aldattin gülsüm, deger miydi?!
- saskinligina veriyorum kamil.
yatağın altından beşir'in çıkıp "nihal'i harcadım matmazel." demesi de tüy diker.
şöyle bi durumla sonuçlanması muhtemel olaydır.

(b- behlül e- ezel s- sawyer k- boynuzlanan sevgili)

k- noluyo lan burda?
b- behlül kaçar.
e- kamil anahtar.
s- ı don't remember.
(bkz: grup sekste ölüm grubuna düşmek)
basılan yatak önemli, zira o yatağı sırf uğur olsun diye yatak odamda sergilemek isterim maksat bereket getirsin. belki brad pitt düşer.