perma ve tost (bazıları bunu evdeki tost makineleriyle karştırır, içine yağ da at der)icat edildi edileli kıskanmayı bıraktığım yaradılış modeli.
yatıp kalktığınızda güzelim lülelerinden eser kalmadığını gördüğünüz saç tipi.
(bkz: vizontele şampuanı)
bir insanı sevmem için yeterli olacak özelliktir.
bunlardan bir diğeri de karpuz kadar olmayan ama ayvayı da aratmayan göbekçikdir. bunlara sahip insanlar her zaman sevilesidir fikrimce.
Kullanmayı bilene dünyanın en yenilikçi saç türüdür ama bakımı çok zordur buna rağmen eğer onlarla barışık olursanız sizin için her şekle gireceklerdir.
pırasa saçlı insanların sürekli özendiği, bu tip saça sahip olanların serzendiği ve sürekli fönlediği saç tipidir. erkeklerde olması kanımca makbuldür. sevilesi kişilerdir. severiz onları.
zenciler ve araplarda çokca görülen genetik özellik.
bonus reklamı çıktıktan sonra kıvırcık saça karşı yapılan esprilerde bir kalitesizleşme meydana gelmesinden yakınıyorum. kardeşim başka espiri bulun sıkıldım bonustan.
(bkz: frank rijkaard)
çoğu kızın taptığı saçtır. insanlar oynamak ister, oynayamayanın içinde kalır. bir süre sonra "bi kere dokunabilir miyim?" diye bir soru alınır. "tabii ki" sözcükleri olabildiğince sıcak bir şekilde söylendikçe karşıdaki kızla yakınlaşma başlar ve olaylar gelişir...
Cok zor şekil verilen şekil verilmezse bonus gibi kalabilen saç modeli.Kısa saclı kıvırcıklar finoyu andırır sevimlidir*Aynı zamanda düzlestirmesi zordur. Yazığın sıcağında fön çekilmeside ayrı bir eziyettir. Yakışana yakışır.
üç kere uzatmayı denediğim ancak sekiz santimden daha fazlasına ulaşamadığım ve beni deli eden saçlarım. uzayınca daha bir çekilmez oluyo namussuzlar; en güzeli kısacık kestirmektir azizim.
harcattığı fön paralarıyla holding kurulabilen saç tipi. uzamaz, uzasa şekle girmez. ömür törpüsüdür ama canı isterde bir şekle girerse tadından yenmez.
çoğu kızın sahip olmak istediği saç türüdür.
kıvırcık saç bir bayanı daha çekici kılar,hele uzunsa yemede yanında yat.
kabul edilmesi gerekir ki kıvır kıvır saçlara sahip bayanlar daha sevimli daha çekici oluyorlar.
boğa kızlarından çıkması büyük ihtimaldir.
uçları hafif sarımtrak olunca,shakrıa gibi hissetmenize sebep oluyor.
çok ciddiyim.
(bkz: göt kılı) *
içerisinde kükürt bağı bulunduran, hiçbir şekle girmeyen, taranmayan, sürekli kabaran, insanı çileden çıkaran bir saç tipi.
etrafınızda bu saça sahip insanlara bi bakın,

hepsinin karakterinin ortak noktası vardır: enteresan olmak.
bi kere daha geç olgunlaşırlar*, isyankardırlar ve bu onları sürekli değişikliğe iter,

ben daha kıvırcık saçlı düz insan görmedim.
yaratıcıdır, sanata yeteneği vardır, marjinaldir
ve tabi birazda gamsızdır, yoksa o saçlar kesin dökülürdü di mi*
renkli gözlü bu kıza taparsınız, erkeklerde ise olgunlaştıkça saç ve yüz oturur çok canlar yakar.

kaynak: yılların birikimi, hehe.
kıvırcık saç yoktur. Aşırı dalgalı saç vardır. Ya da en azından kıvırcık saçlılar kendilerini böyle avutur.
uzatması çileli olan saç türü ,aynı uzunluktaki düz saça göre kısa gürnen, aynı uzunluktaki düz saça göre daha çok dikkat çeken bakım yapmazsanız sizi rezil eden saç .
sınıf içinde nereye oturulunursa oturulsun sözlüden kaçamayacağınız farkınızdır. 'hey sen, kıvırcık' hitabı kulaklarınızda tekrarlanır, artık çok geçtir, lanet okursunuz.
kafasına taktığı tel tokayı günler sonra tesadüfen bulabilen kişinin saçlarıdır. rahatlıktır da. yıka ve çıktır.
eğer erkekteyse ve uzunluğu 5 cm den uzunsa her sabah yıkamak zorunda kalınan saçtır . yastığın saatlerce kafanın belli bölgelerine bastırdığı saçlar o bölgelere yamuk bi şekilde adeta yapışarak , sizin her sabah aynada kendinize bakarak gülmenize neden olur . sevdicekle uyunduğunda saçı başı toparlamak için sevdicekten erken kalkmak zorunda bırakır adamı . sürekli yıkamaktan belli bir süre sonra dökülmeye başlarsa uzatılmamasını tavsiye ederim. ha bir de tabi ki bioblas .
sevimli gösterir o da yirmi yaşına kadar ve her gün yıkamak gerekir zira ertesi günkü hali korkunçtur.bir de kıvırcık saç topluyken arkadan ışık vurunca öyle bir görüntü çıkar ki ortaya söylemeyim...
kendinizi çamaşır makinesinden yeni çıkmış, buruş buruş, kırış kırış elbise gibi hissederek uyanırsınız her sabah. ne kadar sevimli olduğunuzun farkına varırsınız dağınık saçlarınıza göz gezdirirken aynada. 3 yaşındaki sümüklü, yaramaz kız çocukları bile halt yemiş. o derece. hö? hayır ne alakası var, tamam bende kıvırcık saçlıyım da yalan mı yani bu yazdıklarım? hı yalan mı? cevap ver şimdi!!!

kendi saçım diye demiyorum, ama düz saça nazaran daha kolay şekil alır, nasıl istersem hemen o şekle girer. hiç sözümden çıkmaz. sıkıyosa çıksın. hadi bi çıksın bakalım noluyo o zaman. kızgın ütüyü basarım hiçte acımam. tersim pistir iyi biliyo.