bugün

vosvos şirinliğinde fakat kırmızı karizmasındadır, combo diyebiliriz.
behzat ç.'nin her bindiğinde bir bokluk olduğu şirin araç. ayrıca emrah serbes'in hayatımıza kattığı güzide bir falın baş kahramanı.
(bkz: 99 adet kırmızı vosvos)
http://www.google.com.tr/...2&ved=1t:429,r:2,s:50
böyle bir şey olsa gerek. ilerde böyle arabam olursa dünyalar benim olabilir.
her zaman hayallerimi süslemiş olan araba. belki bir gün sahip olurum.
behzatın vosvos.
vosvos denilince akla ilk gelen vosvostur kırmızı vosvos. okadar bütünleşmiştir, fakat her çeşit rengini bulabilirsiniz.
içinde yatılıp kalkılıp yaşanası araba. birkaç ay sonra ehliyetimle birlikte, içinde yaşamaya başlayacağım.*
çocukluğumun en önemli olgularından,adamakıllı modifiye ettirip kullanmak istediğim.
edit: vosvosun vites koluna mı oturdun arkadaş,hayırdır?
mor vovyostan güzel olmayan vosvostur.
amına koyayım ben onun. benzinin bitsin, akünün suyu aksın da kal olduğun yerde, gitme, piç.
satmak zorunda kaldığımdır. ulan iyidik biz ya. ön koltuğu kaldırıp, arka koltuğu da biraz öne aldırsam da iyidik.

not: anca böyle sığıyordum içine ne yapayım?
Kırmızı vosvosundan indi.

-Edepsizlik yağmurunda dans eden kelimeler bekleme benden. Bekaretlerini kabak gibi sergileyen onca çiçeğin bağırsaklarının canı çıkmış, ki arlı bir samimiyet bekledim hiç sizden.-

kırmızı vosvosu olan bir insan, sıradan değildir, ha o mu diye bahsedilen ofis boylarından değildir, bakışında seçici, gülüşünde delici, oturuşunda sarsıcı bir göte sahiptir. Çünkü o göt kırmızı vosvos koltuğuna oturmuş bir göttür.

Kırmızı vosvosu olan insan bira içmez, rakı içer. Bebelerle vakit geçirmez, alayına rest geçer, gider vosvosuyla sahil kenarında tek takılır. ilişkiye arkadaşa ihtiyacı yoktur. Kırmızı vosvosu vardır çünkü. Onunla dertleşir, ağlaşır, zırlaşır, kırmızı vosvos sahibi olmak sorumluluk ister.

Kırmızı vosvos’ u olan insan isa gibin bir şeydir. Sırat köprüsünde cambazlık yapıp tam düşecek gibi olan insanları hop tutup cennete şutlayacak bir şahsiyettir. Kırmızı vosvozu olmak mevki gerektirir.

Kırmızı vosvosu oln insan orta çağ edebi görmüş, kovboy artistliğine bürünmüş, trafikte öncelik hakkı verilmesi gereken, sevilen ve sayılan zattır.

Kırmızı vosvosu olan insanın elleri, gözleri öpülesidir. Çünkü eliyle kornaya basmış, gözleriyle dikiz aynasından solladığı arabalara bakmıştır. Ayakkabıları boyanılasıdır, o ayakkabılarla fren yapmış, kazaları önlemiştir.

Ve Kırmızı vosvosu olan insan, hemen arabasını bana hediye etmelidir. hadi, şimdi, şu an.
behzat ç. hatırlatır.
kırmızı ve üstü açılanı muhteşemdir, karizmadır, şirin bir arabadır.
Herkes tarafından sevilen araç.
Yalnız kullanmak o kadar kolay değildir heleki bayanlar için çok aşırı bakımlı değilse yolda kalma riski her zaman vardır.
Behzat ç de ki rolü ise çok ayrıdır.
(bkz: satmıyorum amk).
Şuan kızların tam odak noktası . uzun yola gelmeyen araba türüdür. su kaynatır bi tarafını parçalar. Şirin okuldan eve kullanılacak arabadır.
Hayallerimin arabasıdır. (bkz: karı kız indirmek)
4 adet sise efes ile dogum gunu hediyemdir.

vosvos ve behzat c seven insan olarak mutlu etmistir.
bir de bi' aralar felaket tellalı kırmızı vosvos vardı.
Bir gün zengin olursam garajda durması için almayı düşündüğüm araba.