bugün

entry'ler (65)

gelişmiş ülke

Teknolojide sanayi endüstrisi gelişmişse bu klasmana girer.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

Şehiriçi dolmuşlarında bolca çalar biyerini aklımda tutarım ama eve gelesiye giden şarkılardır.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

Şehiriçi dolmuşlarında bolca çalar biyerini aklımda tutarım ama eve gelesiye giden şarkılardır.

hayatınızda yaptığınız en büyük hatalar

Lisede hoşlandığım kızla o kadar yaklaşıp otururken nefes hissetmemize rağmen bulunduğumuz ortamdan dolayı dokunamam .

ttnet

Video izlerseniz sövme objesi .

antalya yağmuru

Antalyalı olup açıklamak isterim . Sağanak şeklinde gelip açıklık biyerdeyseniz aniden sırılsıklam yapar. şehir olarak ise alt yapınız iyiyse hiç bi sorun olmaz . degilse dereyi tepeyle birleştirir.

hollande nin davutoğlu nu öpmemesi

Ne demiş Adolf Hitler :

Bir ülke daha olsa sanayisi Almanlardan , ordusu türklerden , Fahişesi fransızlardan olurdu.

photoshop

Bir kızla internetten tanışıp sonra işi ilerlettikten sonra buluşma aşamasından sonraki kısımda ana avrat dümdüz gidilen programdır.

kürtlerin atatürk e saygı ve minnet duyması

Ben tarihçi olarak bu durumun üzerinde çok durdum ve araştırmalar yaptım. ( Amatör bi araştırma ) Geniş çaplı olmasa bile kendi çevremde bulduğum kürt arkadaşlarla konuşma imkanım oldu . bulunduğum yer itibariyle de buna elverişlidir. Atatürk'ü çok seviyorlar onlara minnette duyuyorlar . ama türkiye cumhuriyeti ikinci cumhurbaşkanından nefret ediyorlar. türk kürt çatışmasının sorumlusu olarakta ismet inönü'yü göstermekteler.

14 şubatı fuckbuddymle geçircem diyen kız

Hediyeyi bildiği halde heyecan yapacak olan kızdır.

kırmızı vosvos

Şuan kızların tam odak noktası . uzun yola gelmeyen araba türüdür. su kaynatır bi tarafını parçalar. Şirin okuldan eve kullanılacak arabadır.

türk kızlarının bakımsız olduğu gerçeği

Parasız oldukları içindir. yetmiyordur. Her görülen kızda güzel degildir. yüzlerine bir sürü şey sürüyorlar. yüzü bembeyaz oluyor bi de kırmızı ruj . o güzel değildir. isterseniz deneyin evlenin ilk sabah karım nerde diyeceksiniz :D

atatürk heykeline ceket giydiren kemalist

Kemal Atatürk'ü Sevdiği için yaptığı düşünülebilir .
Başka bir olasılık ise gösterişçiliktir.

abdullah öcalan hapisten çıkınca olacaklar

Kürtler'i zamanında satmış ama onlar hala lider olarak görüyor. onlar bu kadar düşük insanlar işte . Türkiye de uzakta bi yerde yatar oturur. ordan gene emirleri verir köpeklerine onlarda Türkiye de yapar yarın iki gün sonra birimiz gider bulur kafasına iki sıkar .

2.bi durumda kürtler öcalanı öldü olarak gösterebiler. biri gelip sıkmasın diye

Bu arada kürt varsa o çok sayıp sayın dediğiniz sözde liderinizin de kürt olmadığını bilin. Ermeni'dir. Kürtçeyi tam konuşamadığından anlayın lan artık

üniversitenin önündeki otobüs durağı

Kaldırımda yürüyorsan durakta bekleyenlere dokunmadan bir araba gibi makas atma bölgesidir.

recep tayyip erdoğan

Ne olduğunu daha anlayamadığım şuan Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanıdır.
Türkiye için yaptığı şeyleri söylüyor ama var mı yok mu böyle bişey mualefet partileri bile bilmiyor

başörtülü kızların dindar olmaması

Ev baskısından dolayı zorla kapatan kız tipidir. açıklılıkla kapalılıkla başörtü din eleştirisi yapılmayacağının kanıtıdır.
Ne saçı açık kızlar var o kadar dindar ve bağlılar var .

türk kızların aşırı namuslu olma nedeni

Kıza yakışan odur.

türk kızların aşırı namuslu olma nedeni

Kıza yakışan odur.

türk kızına seni seviyorum demek

Dobra konuşanlara olduğu sürece ilk onlara denecek duygu bildiren cümledir.
En azından seni seviyorum dediğinde ben sevmiyorum diyecek kadar merttir. (bazısı)