bugün

Ulan Allahsızlar böyle bir fiyat yok ya!
Vergi adı altında hayatımızı karartmaya devam ediyorlar.

Ben artık bu ülkeden s*ktir olup gitmek istiyorum..
milleti kaçakçılığa yönlendiriyorlar, yazık.
görsel
--spoiler--
ulan allahsızlar böyle bir fiyat yok ya!
vergi adı altında hayatımızı karartmaya devam ediyorlar.

ben artık bu ülkeden s*ktir olup gitmek istiyorum..
--spoiler--

E hadi inşallah.
Ehehe fındık 100 lira len aq derken iyiydi şimdi onları çıkaracaklar Canoo.

1 ton fındığın alkole gider bu sene.
Canoo, bizim burada o fiyata 3 bira, Bi pop corn alıyorsun))
amsterdam 95 olmuş. lan 5 kutu bira 500 lira lan şaka gibi. hepimizi kimyager yaptılar.
bir siyasal islamcı aktivitesi, sorarlarsa ortamlarda biz kimsenin özel hayatına müdahale etmiş değiliz dersiniz ya kim bilecek ?
o da bir şey mi ben bugün 500 ml enerji içeceğine 41.5 lira para verdim.
Ama Ezanlarımızı susturamayacaksınız nabeeerr..
içen kişinin sorunu bu içmeyen insan için değil. Bir kere hayatın çoğunu uyuyarak geçiriyoruz bir de onu içip daha çok zaman kaybı yaşamayalım. Zaman bu dünyada kıymetli. Duyar kasan kişilere söylüyorum bıktım sizlerden. Nedeni biliyor zaten her şeye zam geliyor ama bu sadece gereksiz bir içecek aynı uyuşturucu gibi zararlı. Tabi doğru ya herkes kendi zevkinden ülkeyi toparlayalım demez. Sadece hükümet, partiler, memurlar sorunlu değil ekonomide, halkta sorumlu. çünkü bunları siz yaşatıyorsunuz. Annem ölse yaşama hevesim kalmayacak bu Dünyada sonra ben sokakta ölsem bile artık pek umurumda. Yaşamda sevilmediğim sürece ölmek problem değil bana.
Ben içmiyorum beni ilgilendirmez diyenler sıra onların tükettiği şeylere gelince ne diyecekler merak etmiyorum. Umrumda değil bu tip insanlar.

Tanımım da bir takım fakir problems ehehe.
zemzem suyu fiyatları ne durumda acaba ?
https://www.uludagsozluk.com/e/46837060/ yorumu tekrarlıyorum
insanı hem üzen hem düşündüren haklı soru.

(bkz: coğrafya kaderdir)
seneye bu zamanlar: (bkz: kırmızı tuborg un 175 lira olması şaka mı) başlığını görürüz herhalde. Belkide 275 olur, bilemeyiz.
Zam gelmesinde diyanet taş mı yesin?
ak partinin alkol ve sigarya vatandaş sağlığını bozmasın diye beyan ederek yaptığı zamdır. yıllardır reis söylüyor bilerek fazla zam yapıyoruz diyor. pahalı geliyorsa içmeyin evet..
Bira sevmem, almam da, rakı, tekila içerim ama. Bu fiyat harbiden hayvani. Abi ülkede keyif yapabileceğimiz hiç bir şey kalmadı.
madem para lazım...

(bkz: camilere giriş paralı olsun)