bugün

bu adam gerçekten ezik bir ruh hastası çıktı. ulan zaten mecburen destekliyorduk, şu an mecburiyetimiz de kalmadı. Sen neyin peşindesin dede...
erzincan-tercan'da büyük başlangıç yapacakmış.

ayrıca sürpriz bir açıklaması varmış,heyecanla bekliyoruz.

bu memleketin kerizi bitmez kardeşim, dünün aynaroz kadısı mustafa sarıgül bugün değerli taş olmuş , allah chp seçmenine akıl fikir ihsan eylesin.
Ya kendini %48 oy aldı diye lanse ediyor hala.

Ulan zaten tuvalet terliği aday olsa %45 alırdı.

Defol git artık!
çok zoruma gidiyor çok zoruma gidiyor ulan işte ben burda sabahtan akşama kadar ırgat gibi geziyorum bir gün şirketi yaksam şey diyebilir miyim ben bugüne kadar şirketi bu kadar büyüttüm başarılı bir insanım. bu adam 14 kere bu halkı akpye ve erdoğana emanet etti. yemin ederim artık erdoğanın başarılı olduğunu değil kılıçdarın başarısız olduğunu düşünüyorum.
bu kadar utanmazlık hayret verici...
Adamın niyeti belli
Ölene kadar muhalefet olmak istiyor
Umarım öldükten sonra kahraman haline getirilmez.
koltuğa japon yapıştırıcısı ile yapıştırılmış siyasetçinin eylemsizliğidir. bundan 10 sene 15 sene sonra rte göçüp gidince nasıl anılacaksa bu basiretsizde aynı şekilde anılacak. ikisininde fanatikleri var şimdi yağlıyorlar yıkıyorlar laf söyletmiyorlar ama amel defterleri kapanıp yaptıkları/yapmadıkları tüm şeyler ortaya çıkınca herkesin dilindeki bağ çözülecek.
çok beklersiniz, havayı alırsınız ..

daha istanbul-ankara ve izmir var kaybedilecek.

yakında ulu dede ilan edilirse şaşırmayın..
Çözüm bu kadar basit işte...

görsel
Kurultayda delegeler sayesinde yine başkan seçilecek maalesef.
adam istifa etmemek için doğmuş.

yine ürün yerleştirir gibi meme yerleştirdim allahım sen affet çok seviyorum. gandi kemali değil lan memeleri.
Birinin istifa etmesini beklemek nasil bir acizliktir!
Gercekten sevilmiyorsa, istenmiyorsa zaten secilmez.
He yok seciliyorsa, o kendi gitse bile onu secenler ayni kafada devam eder.
Demek istedigim problemlerin cozumu kisilere degil, topluma, cogunluga baglidir.
Bir de hiç utanmadan tweet paylaşıyor, utanmadan hala konuşuyor...
hafta sonu geldi, belki pazartesi günü istifa eder...
Pirom sen çok yaşa.
elbet bir gün.....
ne istifası piro 2028 hazırlıklarına şimdiden başladı. 15'i görmeden bırakmam demiş.
bırak istifa etmeyi gelecek seçimler için hırslanmış bir de! kimseden oy alamayacaksın dede, kimseden...
aktrollerin daha çok bekleyeceği ama başını alacağı hadise. pirom istifa falan etmeyecek.
Tadında bırak artık be usta.
sanırım bugün pazar diye etmedi. yarın mutlaka edecektir diye düşünüyorum...
(bkz: Bugün de istifa etmedim anne)
2028'de de uzun adamı iktidara getirmeden istifa etmez. hatta ölene kadar istifa etmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
sanırım perşembe günü diye istifa etmedi. haftanın bitiminde istifa etmeyi düşünüyordur...
çok önemli bir sağlık problemi vardır yoksa neden istifa etmesin...