normaldir. ama gene de ülke geriledi.

atatürk´ün rakı içerken de fotoğrafları var. bugün aynı şeyi birilerinin gene yapması lazım.
Ne abartılacak ne de yerilecek fotoğraf. Gündem olması bile saçma.
iğrenç kıllı görüntülerle müslümanları utandıran resimdir. evet..
buram buram türklük kokan hadisedir.
bazı viraller vardır firmaların internete saldığı. görür görmez aklınıza firmanın çaktırmadan reklam yapmaya çalıştığı gelir. ama sonuçta firma reklamını yapmıştır. sizin gözünüzde ise kalitesiz kendini belli eden bir reklamdır.
heh bu da öyle işte.
sonuçta reklam oldu mu oldu.
gündem oldu mu oldu.
Evinin balkonunda atletle oturan adama kızan biri olarak hoşlanmadım. Çomarlara hitap ediyor zannımca.
Kılışdar olmadı bu.
Hani reisin rakısı.
sofraya bakarsak acayip besliyorlar bunu. kesin akp ödeneklerinden pay alıyordur. bu sofrayı kurması mümkün değil. çorba bile neredeyse taşacak.
kılışlar gitsin!
Eğer kılınçdar samimi ise hoş ve mütevazi, ancak stratejik anlamda bir imaj çalışması yapmaya çalışmış ise kanımca başarısız bir çalışmadır. Siyasette her daim halkla eş ama her daim halktan daha güçlü imajını yerleştirmek gerekli mümkün olduğunca, atlet vs. görüntüleri itici kılabilir bir lideri. bu tarz pr ları Deniz Baykal'da zamanında yaptı (denize halk plajlarından girmeler vs.) ancak halkın gözündeki sonuç ortada.

Mesela referandum öncesi yayılan, darbe olduğu sırada torununa kuran okumayı öğreten rte fotoğrafı başarılı bir imaj çalışmasına örnek olabilir. Halk der ki tamam benimle aynı seviyelerde olduğunu göster, ancak atletini de görmeyeyim be abi, imajını koru. Oldu olacak sandalet içine beyaz çorap giy de burdan elelele pikniğe bağlayalım.
(bkz: Halkkemal)
gayet normal bir fotoğraf. siz hiç atletle yemek yiyen adam görmediniz mi amk ?
Uzun yoldan gelip kamyoncu lolantasında mola veren kamyoncu gibi çıkmış.

Normal bir ev halidir ama bu fotoğrafı paylaşmaktaki amaç nedir?
Sonra yok efendim ülkemizde atlet yetişmiyor, uğraşmayın atletlerle artık yeter.
gereğinden fazla yerilip gereğinden fazla da övülen fotoğraf.
ulan sanki milletçe röbdöşambırsız kahvaltı etmiyoruz da atletle yenilen sabah öğününü eleştiriyoruz..

vay amk, sıra buna mı geldi ?!

ednan ziyagil mi olm bu adam, bildiğimiz tevazu sahibi kılıçdaroğlu işte..

neymiş; siyasi ağırlığına, temsil ettiği değerlere tersmiş de seçmene saygısızlıkmış bik bik bik..

ybsg amk, atlet lan altı üstü, abartmayın.
beyaz donla denize girenlere dert oldu bu da.
(bkz: kudurun)
adam ne yapsa ak-itlerin götüne giren çıkan bir şey oluyor.
Birilerine dert olmuş fotoğraftır.

Yalan yok.

Halkın adamıyım deyip sırça köşklerde beyaz çay içip iftar yemeğine helikopterle gitsem benim de zoruma giderdi o fotoğraf.
sayın cumhurbaşkanı bu fotoğraftan rahatsız oldu,
lüks yok,
şafşata yok,
israf yok,
merasim yok,
hizmetkarlar yok,
sade vatandaş sofrası,
bir tek kurusoğan eksik.
bence sayın cumhurbaşkanının aklına kendi oturduğu sofralar geldi,
birde kılıçdaroğlunun sofraya baktı,
rahatsız oldu.
türkiye cumhuriyeti muhalefet liderine yakışmayacak bir sofra olarak gördü, ayıpladı.
akepe'ye dert olmuştur. adam diyor ki 40 derece sıcakta yemek yiyordum ne yapaydım. aslında dertleri " neden bunu biz yapmadık " tır.
paranın değil, halkın adamı.
birisinin hazım problemi çektiğini ortaya koyan güzel fotoğraf.
aynısından dedemin de vardır. senin dedenin de vardır. fotoğraf olmasa da yazın balkona çık görürsün.
Namaz kılarken fotoğraf çekilenlerin bence hiç yorum yapmaya hakkı yok.
Bu fotoğrafı eleştirenler sabah kahvaltısını takım elbiseyle yapıyor herhalde. Ulan ülkenin %80'i don atlet ile kahvaltı yapıyor siz daha neyi tartışıyorsunuz.