bugün

kürtleri, sanki bu ülkenin 2. sınıf bir vatandaşı gibi gören hayvanlardır, derhal imha edilmeleri gerekir.

geçen, x5'i otoparkıma bırakıp biraz yürüyüş yapayım dedim. gece 12 civarı sokakta yürürken, bir kişiye 10 kişi saldıran embesiiler gördüm, ülkücü salaklardır diye tahmin yürütüp, yanlarına gittim. kürt, pkklı şeklinde bağırdıkları bir adamı yere yatırmış tekmeliyorlardı.

çok sinirlenmiştim.

ilk önce cebimdeki kalemi çıkartıp, yavrukurtun birinin koluna sapladım. acı içerisinde kıvranırken kasıklarına bir tekme attım, arkadaşlarının bağırışını duyan sürü, çabucak yanıma gelip saldırmaya başladılar. sallama diye tabir edilen bıçağı itin biri bana salladığında geri çekilip suratına bir tekme vurdum. diğerlerinin kolunu çevirdim, burnuna kafa atıp bir sidekick yapıştırdım..

ibneler topuklarını götlerine vura vura kaçmışlardı. zor durumdaki vatandaşımızı ayağa kaldırıp, x5'le yakın bir özel hastahaneye götürdüm, ücretini de ödedim.. bana minnettardı, gözlerinin içinin güldüğünü farkettim o mazlum insanın.

the end.
pkk destekçileridir. sürekli kürtlerin ikinci sınıf görüldüğünü söylerler, bu yönde propaganda yapmaya çalışırlar.

halbuki vatandaşalrın arasında böyle bir durum söz konusu değildir.
(bkz: bsg)
kendisini ikinci sınıf gören insanı 'hayvan' diye niteleyen başlık açarak gerçekten o sınıfa düşen mahluk.
(bkz: x5 im var benim senin var mı yaaa pışıık)
çok haklı bir söylemdir.
burada gizli öznenin altında saklanan isim ise hayvan lakabı ile tanıdığımız abdullah öcalandır; yalnız yazar arkadaş neden burada otomobilinin reklamını yapmıştır o bir muammadır doğrusu, birileri ile şifreli mi konuşuyor acaba?
(bkz: ibretlik bir paylaşım doğrusu)
hangi millet olursa olsun başka bir milleti ikinci sınıf olarak görmek apaçık ırkçılıktır , başka tanımı yoktur kanımca.
(bkz: ve uyandım)
--spoiler--
sallama diye tabir edilen bıçağı itin biri bana salladığında geri çekilip suratına bir tekme vurdum.
--spoiler--
--spoiler--
ibneler topuklarını götlerine vura vura kaçmışlardı. zor durumdaki vatandaşımızı ayağa kaldırıp, x5'le yakın bir özel hastahaneye götürdüm, ücretini de ödedim..
--spoiler--
x5 le devlet hastanesine gitmek olmazdı zaten.. bi de ücretini ödemek.. allahım! selpak verin bana!
malkoçoğlunun yeni versiyonu eskisinin atı vardı. şimdikini x5 i var.

(bkz: savulun xbeşi ile gelen malkoçoğlu)
bir de bunun "kürtleri eleştireni ikinci sınıf olarak gören hayvan" versiyonu vardır. sen kürtlerin eksiklikleriyle ilgili eleştirilerde bulunursun. çok çocuk, çalışmamak gibi konularda kimi kürtleri eleştirirsin. bu kişi sana ırkçı der . pislik der. kafatasçı der. ona göre kürtler eleştirilemez. bu tip de ayrı bir hayvandır yani.
(bkz: arkadaş yeni şöyle alalım)

(bkz: otur bi soluklan yeğen)

(bkz: böyle meşhur olunmaz)
hayaller aleminde yaşayan masal kahramanın hikayedir.

hikayemizin gerçek ürünlerle hiçbir alakası yoktur.*
kendini 2. olarak lanse eden insanların istediği gibi davranandır.
(bkz: hayvanoğlu hayvan)
2. insan damgası yemek için kimi zaman birçoğu elinden geleni yapar -ama öyle yaşamazlar- akabinde mazlum taklidi yapıp, kendini haklı ve ezilen olarak gösterir sonra hak talep ederler, eziliyorum bana özerklik verin der. alayının * koyim.

bunları yapmayan, yurdumuzda ekmeğini kazanıp, barınan, ihtiyaçlarını gideren, gerekirse bu ülke için canını veren kürt arkadaşlar bunların dışında tabi. asıl azınlık onlar.
dostum baksana, sen 2. sınıf dedin ama 3. sınıf çıktı bu.
2. sınıf mı görünmek istiyorsunuz.
böyle yaparak kendilerine acındırırlar böyleleri.
ülkem türkiye, resmi dilim türkçe dedikten sonra her etnik köken birinci sınıftır. yediğin kaba pisliyorsan insan olarak değil ama hayvan kategorisinde 1.sınıf oluyorsun. *

edit: trajik ve gerçek sanırım. yukarıdaki cümlem tamamen bir teröristin yaptıklarını tanımlıyor. kaba pislemek yani. aldığım eksilere bakılırsa sözlük terörist dolu. tabi bu bir sürpriz değil.
gerçektende hayvandır. 3. sınıf olmalıdır.
- kendi dilimizi konuşmak istiyoruz.
+ pkk lı orrrrosspu çocuğğğuu.
kendisini 2. sınıf kategorilendirmek isteyen ve 1. sınıf vatandaş olmaktansa azınlık tanımına sığınmayı yeğ görenler karşısında yapacak fazla bir şeyi olmayandır.
başlıktaki ideayı destekleyenlerin ağzından yazarsak:

"bizim, topraklarına göz diktiğimiz adamların, buna istinaden bulundukları eylemdir. ne münasebet arkadaşım. ben ikinci sınıf değilim. sırf devletten para almak için çocuğumu okula gönderdim, para yatmayınca göndermedim, senin elektriğini çaldım, gecekondular yaptım vergi vermedim, senin halkının götüne kaçtı, gittim senin askerini öldürdüm, dış mihrakların gazına geldim sana kafa tuttum dime mi ikinci sınıf görüyorsun türk kardeşim? aaaaa çok ayıp!"

görürüm kardeşim. ikinci sınıfsınız. aslında hayat standartlarınızla devlete ödediğinizi oranlarsak burada kral gibi yaşayanlar sizlersiniz. tabi 20'şer çocuk yapmasanız gerçekten krallar gibi yaşayacaksınız. ve iyi kürtlerde var yalanına inandıramayacaksınız. her kürdün içinde az buçuk var hainlik. askerime kurşun skmayı geç fiske vuranı ikinci değil beşinci sınıf insan olarak görmek benim değilde kimin hakkı?
bak hele elemanın x5 i de varmış mış, ülkücülere sidekick atmış mış. siz bu zihniyetle devam ederseniz sınıfsızlar sınıfına koyarlar. ne yapıyorsanız kendinize yapıyorsunuz. bu kadar aptal olamazsınız ya. gerçekten söylüyorum, bu kadar aptal olamazsınız. adam ben gerizekalıyım diye bas bas bağırıyor resmen bilader. bu meczubu kendi haline bırakın. biraz kürdistan hayali kursun, sınıf atlasın. bu arada başkalarıda bunların ebesine atlasın. meczub musun nesin, bsg çay koy sen.
http://kiymetnadirbindebirblogu.blogspot.com/
vay hayvan en az 3.sınıf görmeliydi.