bu başlığı açan kişiden daha zeki olan yazarlardır.
bu başlığı açan kişiden daha zeki olmayan yazarlardır.
(bkz: kendini kürt hisseden yazarlar)
televizyonlarda sürekli çelişki içinde yüzen az türkçe bilen bazı kuruluşlar tarafından fonlanan insan tipleridir.masonların dediği gibi ''bu sır bilinir, söylenmez'' lafı nı doğrulayacak şekilde derinden bölücülük yapan dağdaki pkk lının evrim geçirmiş formudur.
(bkz: ahmet arif)
(bkz: cahit sıtkı tarancı)
(bkz: cemal süreyya)
(bkz: yaşar kemal)
bir çelişki ürünüdür..bukalemunların insan şubeleri..şöyle ki :
aynı anda; her kürt pekakalı değildir aynı kefeye koymak yanlış derler
ama her kürdün içinde mutlaka pekaka sempatisi vardır da derler.
ben türkiye de yaşıyorum ve kendimi bu memleketin sahibi olarak görüyorum derler
ama ben yıllardır kürt coğrafyasında yaşıyorum neden türk gibi olayım derler.
7 sinden 70 ine deli gibi polis taşlarlar.
devlet malına zarar verirler.
okul camlarını kırarlar.vergi vermezler.elektrik faturası ödemezler..elektrk faturası ödemezler..elektrik faturası ödemezler.hepsinin yeşil kartı vardır.
askerden,askerlikten nefret ederler.
askerlik yapmamış olanları askerlikten korkar.
askere gidince en türkçü den daha türkçü olurlar.
devletin tüm imkanlarından yararlanırlar.ama her fırsatta devleti kötülerler.devlet malına zarar verirler.
yurt içindeki kürt ile yurt dışındaki kürt aynıdır.kürt her yerde kürttür.
çalışmak için almanya ya giden kürtler orada bile rahat durmaz türkiye alehine faaliyetlerde bulunurlar.
almanya ya gitmek için hangi ülke pasaportunu kullandıklarını nankörce unutarak...
Böylesi saçma bir başlığı gördükten sonra hepimiz kürdüz diye sokaklara dökülesim geldi billa..
Sana zahmet (bkz: sözlükteki zaza yazarlar) başlığını açıp en derin(!) bilgilerinden orda da mahrum etme bizi..
Tanım: farklı bir dili konuşup ay yıldızlı bayrağın altında yaşayan yazarlardır.. insanlardır..
sözlükte ahlak dağıtma peşinde koşan yazarlardır. birkaçı ne yazarsanız yazın seri eksi verecek kadar aşağılık komplekslidir. bunlardan bazıları hem ahlak dağıtır hem de özel mesajdan ailevi değerlere, milli değerlere sövecek kadar namussuzdur. sonra da karşınıza çıkar "demokrasiiii, özgürlüüüüük, barıııııış" diye muhabbet eder. siktir ordan...

özellikle göze batan 3 tane kürtçü var ki; akıllara zarar. aynı şeyler hakkında yazıyorsun iddiası yapar bu mallar ama tek bildikleri bütün gün "türkçüler böyle, x şeklinde türkçüler, kemalistler x yaparken" şeklinde başlık açarlar. hani kürt zekası bu, anlamıyorlar üstlerine gitmeyelim diyoruz ama ailevi kültürleri sataşmak sataşmak sataşmak.

tabi benim sözüm kürtçü olan, milli değerleri aşağılama peşinde koşan namussuzlaradır. normal yazısını yazan hiçbir ırktan yazara bir şey dediğim yok.
türk yazarlardan pek bir farkları yoktur.
(bkz: muhsin kızılkaya) eserleri sel yayıncılık'tan çıkar.

ayrıca (bkz: evrim alataş) anmadan olmaz. imge evreni oldukça derindir ama aramızdan yitti.
bir kürt olarak aralarında bulunduğum yazar grubu. Ha kendini çoğu kürt ınsandan daha üstün gören türk arkadaşlar var. Onlara göre bu memleket sadece onlara ait ama şunu bilin çoğu türkten daha çok bu memlekete sahip çıkan kürt var.

Edit: genelleme hastalığı olan bazı insanlar her kürt ü pkk lı zannetmesi yüzünden bu dediklerimi kaldıramayanlar var.
Türkiye sınırları içerisinde özgürce yaşayan, bilgi paylaşımında bulunan kürt ırkına bağlı olan yazardır.
Mutlaka olduğunu düşündüğüm yazarlardır.
(bkz: kürt kökenli yazarlar derneği)
Karın bölgemde mide ve bağırsaklarımın da olduğunu düşünüyorum.
pkklı yazarlar kümesine eşit ve denk küme.
Oldu ben de komutanlarıyım. O zaman şöyle yapalım. Ordular ilk hedefiniz vigilante8'dir. ileri!Bundan sonra ne yapacağınızı biliyorsunuz zaten söylemeye gerek yok.
Beni de yazınız efenim.
Deodorantın ne olduğunu bilmeyen yazarlar..
bazıları sadece ön yargıyla yaşıyormuş anladığım kadarıyla. deodoranttan bahseden arkadaşa bi ara deodrant kolleksiyonumu göstermek isterim.
Bensiz olmaz .
sözlükte bir kalite varsa, onu sağlayanlardır.
uludağ sözlük tarafından el üstünde tutulan her türlü komplekslerine tevazu ile yaklaşılan yazarlardır.
içinde olduğum topluluktur.
Şöyle ki; adam gibi olanları, suriyelilerden nefret edenleri de var. Ama geneli çöp üzgünüm. Kalitesizlere örnek(2 troll) (bkz: rock is my life style) (bkz: bnibnibhtrni)