kürt kardeşimin her türlü alacağı versus.
lazın ezici üstünlüğü vardır kapışmaya gerek yoktur.
hangisi ak partiliyse onun alacağı versustur.
deniz görmüş ve görmemişin versusu.
Evinde silah üretenlerle, cebine molotof koymadan bakkala gitmeyenlerin versusudur.
Laz wins.
Bu karşılaştırmalarla kürt veya laz kökenli vatandaşlarımızın daha fazla düşmanlık besleyeceğini düşündüğüm gereksiz başlık.
efendi olanın alacağı karşılaştırmadır.
lazın pittiğina godimun teröristi gel ula haböyle deyip cebindeki silahiyla 5 kürdü tek kurşunla indireceği versus.
Lazların açık ara alacağı versus.
aşağılık, şerefsiz, beyinsiz kafalarca yapılan bir versus.
kan bağıyla insan ayıran, hor gören, alay edenler katıksız orospu evladlarıdır.
not: laz veya kürt değilim. ırksız, soysuzun tekiyim.
selçuk şahin versus mustafa yumlu diyerek katkıda bulunduğumu düşünüyorum.

uyarı geldi selçuk şahin zazaymış.

mustafa yumlu laz değil trabzonluymuş.
iki tarafta sinirli ve barbardır. ama lazların en azında espiri yeteneği ve vatana sadıklığı vardır. kürtler' in ne espiri yeteneği, nede vatan diye bir derdi vardır. ayrıca kürtler de devlet bilinci yoktur. bu yüzdende de hepsi olmasa da çoğu vatan haini olmaya meyillidir.
neyin karşılaştırmasidir. vatan sevme karışlastiriliyorsa lazlar alir da.ama kürtlerde digrr ırkçı kurtler yüzünden bu konuda sıkıntı yaşıyor. vatan seven herkesi seviyoruz. karsilastirma yapilmamalidir.
burun farkıyla laz alır diyorum ben...
Yürek konusunda Lazın farkla kazanacağı vs’dir . Zira kürtler tek tırsaktırlar kolonileri toplaşana kadar abi bize kıyman etmen bize eziyet ediyorlar modundayken toplandıklarında artistliklerinden geçilmez. Gerisini bilmem demiş ya düşünür niydek napak sivasımı gezek?
neden var olduklarını anlamadığım 2 ırk.
bu mukayese kürde zarar bence !..
Kürt vs kürt ün deniz görmüşü.
şu gündüz vakti bu başlığa girmeye korktum mk. gerisini siz düşünün.