bugün

gerçek çarpıcı realite sorusudur. ben vermem açık ve net...
veririm insandır sonuçta.
Eğer biri kürt birine kanı üzerinden küfür sallarsa dolaylı olarak ucu kan veren kişiye de dokunacagından o topa girilir mi muamma.
Sanmıyorum.
Vatanını seviyorsa, hdp ye oy vermiyorsa, eşekle cinsel ilişkiye girmiyorsa, molotof atmıyorsa, pkk destekçisi değilse kan veririm. Aksi halde yanımda geberse umrumda olmaz.
düşmanım bile olsa veririm kanımı ki hatasını yanlışını anlayıp dönsün. size dikenle yaklaşana siz gül uzatın, onu utandırın. emin olun kaybetmezsiniz.
ben bile veririm lan o kadar da değil.

suriyeliye vermem ama. şimdi kürt sevmesemde ev arkadaşım gibi. aynı ülkede yaşıyoruz. suriyeli beleşçi piç siktirsin gitsin kan man yok ona. ondan kan alırım hatta. aldığım kanı kürde de verebilirim.

güzel piçlique.
Baslik adina ayri utandim "o da insan" diyenlere ayri utandim. Ölün amk ne salak insanlarsiniz. Bu yasa kadar yasamaniz mucize gercekten.
benim bildiğim a, b, ab, 0 diye kan grupları var kürt, türk, ingiliz vb. diye değil. o yüzden b+ olan herkese kanımı vermekten çekinmem.
Canımı bile veririm.
T:bir soru.

Yapacağınız ırkçılığı ssss.....seveyim.

Cizre'den selamlar.umarım kimsenin kanınıza ihtiyacı olmaz.
Niye onlar insan değil mi? Tabi gidipte terörist olanına vermem. Fakat ihtiyacı olan bir yaşlı çocuk vs. Olursa hiç geri durmam. insanlık görevi bu, kan sadece tanıdığa verilmez ki
Olm siz kana ihtiyaci olan kisinin etnisitesini merak edecek seviyeye ne zaman geldiniz?

Boyle durumlarda 2 sey sorulur:

1) Hangi kan grubu?
2) Nerede?

3. bir soru soruyorsaniz insanliginizdan suphe edin derim.
Kızılaya 12 kere kan vermiş biriyim, kızılay kime verirse kanım onundur. Helal-i hoş olsun.
Insani insan olduğu için sevmeyi ve saygı duymayı öğrendiğiniz zaman bu dünya düzene girecek.
damarlarımda dolaşan asil türk kanını mezepotamyalı birinin damarlarında olmasını istemediğim için vermem. net...
O minik köpeciğin ayaklarını kesen zihniyet budur.

Bu tür düşünen biri olarak aşağıladığını sandığın kürtten daha alt seviyede olduğunu ifşa etmiş oldun kardeş.

Yaratılmış ve nefes alan can olarak bak. Belki işe yarar.
Ne saçma soru bu?
kürt kana ihtiyaç dursa veririm ama ırkçı pe*evenklerden herhangi biri ihtiyaç duysa vermem örnek olarak bu başlığı açan kişiye b*kumu bile vermeyeceğim kesin.
işte insanları böyle ayrıştırdığınız için kavga dövüş oluyor ülkede. Ne saçmalık insanlar var ya.
evet faşistler bu soruyu sorar. açılan en boş başlık
Masum bir insansa veririm belki biraz medeniyet girer vücuduna.
harbiden ne orospu çocuğu insanlarmışsınız be...
bu soruyu bir de kürtlere sorun, ya onlar çok salak ya siz çok kahpesiniz.
Herkes vergi veriyor herkes askerlik yapıyor nedir bu kürt düşmanlığı arkadaş.
Faşizm tehlikeli bir hastalık, kan vermem diyen bu başlığı açan herkes faşisttir, rezilsiniz!!!