bugün

(bkz: çağdaş kürt modeli)
ikinci sınıf insan muamelesi görmektir.

ayrıca solcuları da eklemek gerekir.

zira onlara da hain yaftası yapıştırılmıştır.
zordur. aleviyseniz inancınıza ideoloji denir, kürtseniz pkklısınızdır, eşcinselseniz zaten vay halinize, üç özelliği birden barındırıyorsanız gidin kendinizi en yüksek binadan atın. ama şunu bilmekte fayda var bazı eşcinseller bir çok adamdan daha fazla erkektir, merttir. aleviler çok inançlı insanlardır ve çok hayırseverdir. ve bazı kürtler bazı türklerden daha çok katkı sağlayabiliyor türkiyeye. ben değil benim gibi yüzlerce yazar yazıp açıklasa da bişeyleri değiştirmek çok zor, benim de bunu bilmemde fayda var. allah kolaylık versin bu insanlara.
hayatı çok zor geçen ya da geçecek olan bir kimsedir.
(bkz: ırkçı homofobik yobaz olmak)
türkiyenin kültürel durumu ve insanlara olan saygısı ( yada olmayan mı demeliydim?) nedeniyle bir hayli zor bir hayat geçirecek kişidir. oysa ki bizi kürt veya alevi veya eşcinsel olması değil insanlığı ilgilendirmelidir.
batı avrupa'da ve iskandinavya'da herhangi bir zorluğu yoktur. insan insandır.
(bkz: mehmet tarhan)

ayrıca kendisi vicdani redçi olarak da birçok insanın gözünde olumsuzluk halesine kallavi bir not daha düşmüştür. ama kalan azınlığın gönlüne de taht kurmuştur...
"badem bıyıklı lezbiyen liboş" olmak kadar marjinal olmayan durum...
(bkz: kado)
kolay gelsin denick lakin fayda etmicek kişidir.
olmayandır.
alevi kürt olmaz diye pankart açacağım sözlüğün girişine. o olacak.
gayet normal bir şeydir.
Alevi Kürt olmaz, Ayrıca Alevi güzeller güzeli eşcinsel de olmaz. Alevilik bir dini görüştür güzeller güzeli eşcinsel olursan o dini görüşün kalmaz.

Lan mübarek mi mübarek insanlar, muhteşem kişiler, her türlü övgüye mazhar olabilecek kadar akıl dolu kişiler aklınıza gelen bütün kötü sıfatları neden Aleviliğin başına yapıştırıyorsunuz güya alevileri savunuyoruz diye.

not: garip duran sözcükler, tamlamalar, sıfatlar silik olduktan sonra eklenmiştir. Moderatörlere göre Kürt eşcinsel alevi diye alevileri aşağılamaya çalışanlara laf çarpıtmak silik olma nedenidir. eee ne de olsa hüseyin çelik ne derse o olur.
afferim cok ıyı dusunmussun.
chp ye oy vermek için gereğinden fazla sebebi bulunmak demektir.
kürt olur, eşcinsel olur, alevi olur da, amacın nedir bu başlığı açmakta diye sormak istediğim var.
escinsel olmasından dolayı her halukarda toplum yasayısının birebir dusmanı oldugunu dusunursek alevi ya da kürt olmandasının sorun yaratmayacağı kişidir. ister Turk, ister Kurt, Alevi, Amerikali, Katolik escinsel olan her birey toplumdan soyutlanırsa, alevi, kürt, sünni, katolik vs. bütün kardeşler daha rahat bir dünyada, beraber yaşayabileceklerdir.
ötekileştirme tamlamaları. (bkz: Türk) (bkz: dindar) (bkz: milliyetçi) (bkz: olmak)*
insanlara etiket takma tam olarak budur.
insanın benimsediği şeyler sanki kötü bir şey gibi gösterilir ve ahlak denen o parazit insanları mahfeder.
Belki turşu olabilirsin.