bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/r/vay-amk-264276/

peşin edit: birazdan bu adam kaçar başlık başıma kalabilir. kürtleri ben de sevmem ama ufacık bebeklere hakaret edecek kadar küçülmedik daha.
bebeğin çirkini olmaz.
büyünce belanı dikecek olan kürt tür faşo.
el kadar bebeğe bile hakaret edecek kadar ucubeleşmiş tırnak içerisinde insan saçmalığı.
ırkçılığın vardığı noktadır. bir türk olarak bu tür şeyleri kabulenmiyorum. böyle ırkçı kafatasçı insanların pkklılardan bir farkları yoktur.
her bebek güzeldir.
(bkz: bir insanı pkklı yapmamın yöntemleri)
(bkz: ırkçılık)
bir etnik gurubu aşağılamak için estetik değerlerden başka bir şey bulamayan zavallının yarattığı sorunsaldır.
görsel
görsel
görsel
saçmalamanın dübürden olan halidir. bütün bebekler masumdur ve güzeldir , hepsi iyi bir bakımı ve sevgiyi hakeder.
bu şekilde kürt denen ırkı galeyana getirdiklerinin farkında olmayan dostların tespiti. beyler güzel deyin geçin.
(bkz: ırkçıların göt beyinli olmaları sorunsalı)

ekleme: sen tut -sorun masumiyetse- senden çok daha masum bir bebeğe doğarken seçemediği ırkı yüzünden 'çirkin' de, ben sana göt beyinli diyince alın. olmaz canım o. bak göt beyinli dedim zaten, hadi yine iyisin !
Hiç bir papatya birbirinden farklı olmadığı gibi hiç bir bebek de birbirinden farklı değildir.
masum bir bebegi bile igrenc irkciliginiza alet etmenin en kötü yolu.

edit: imla
kürt bebekleri dünyanın herhangi bir yerindeki bebek gibidir. insan olmanın en masum en güzel halidir.
oedipus kompleksi bir hastalıktır. erkek çocuğun kendi annesine olan tutkusu buna rağmen toplum baskısından dolayı bunu pratiğe dökememesi sonucu oluşur.
neticesinde tek yapabildiği;
-ne yapsam da insanlar anneme küfretse ve ben bunu hayal ederek tatmin olsam
pratiğine dönüşür.

arkadaşın annesine küfretmeyin. zira istediği şey bu.
bebek lan bu. hangi ırktan milletten olursa olsun bir bebek. aptal saptal milliyetçi tavırlarınızla ortalığa nasıl sıçsam diye mi düşünüyorsunuz bütün gün anlamıyorum ki.
katılmadığım önerme. gayet tatlı olurlar esmer falan. bakışları da anlamlıdır.
bebeleri karıştırmayın bu işe. yoksa bebek katiliyle ne farkımız kalır?
Başlıkta ki görsellerden hiç biri dızzo çocuklaroma benzemiyor. O baş örtülü kızdı ben türkmenim diya bas bas bağırıyor resmen.
Su götürmeyen gerçektir.
Bebek bebektir.
Bebeğine kadar laf ettiğiniz insanları bi de hainlikle suçluyorsunuz.

Şu gerizekalıca cümleler PKK’yı güçlendirdi yıllardır...
Yuh artık fasistliginde bir sınîrı olmalı.
bu başlığı açıp destekleyenlerin çok kötü karakterli ırkçı insanlar olması ve öyle ki bir ırktan olan daha yeni doğmuş çocuklara hakaret edecek kadar şerefsizmisiniz cidden allah sizi kahretsin. ırkçılığınız g*tünüze girsin.