bugün

Illuminati, mason kocaları vs. Derken iri gövdemin üzerinde hazan aylarında dökülen sararmış yapraklar gibi ağır ağır sallanan ergen beynim dünyada neler olup bittiğine dair bir sonuç elde etmekte yetersiz kalıyor. Bazi zamanlar otuzbirci ergenlerin başlıklarında dünyaya benliğime ve vatana onlar kadar kayıtsız kalabilmek uğruna vaktimi harcıyor sonra otuzbir sonrası oluşan pişmanlık gibi acı verici bir dram yaşıyor hayatımi pozitif bilimlere adayıp gerçek bilginin peşinde gitmek gibi amaç ediniyorum. Heyhat! Tüm bu kararlı tavrım en fazla yarım saat sürüyor sonunda yine vatanseverlik coşkusuyla ve eskiden Hitler hayranı olmamın etkisiyle Hitler in hatta kaddafinin intikamını almak için evimin içinde deliler gibi volta atıp marşlar dinleyip şiirler okuyup küresel derin devlete amerikan itlerine nefret kusuyorum.

Ancak ne yazık ki ben hastane koridorlarında bekleyen sıradan bir vatandaştan başkası değilim. Tüm bu delilik hallerine annem anlam veremez. Bazen büyük bir devlet adamına suikast planı kurar ve sıradan olmaktan kurtulmaya çalışırım. Cinayet işlemek ve intihar insanı sıradan olmaktan kurtaran iki önemli eylem. Ancak insan öldürmek sperm öldürmeye benzemiyor. Ölmek ya da öldürmek kolay olmadığı için herkes gibi olmaya karar verdim. Yukarilarda bir şeyler ters gitse de sesimi çıkarmamaya ölünceye kadar susmaya karar verdim. Önemli adam olmadığıma şükrettim bazı zamanlar. Sınırsız eleştirme hakkınız vardır ve hep masumsunuz eğer bir deliyseniz.

Küresel derin devleti hep merak ettim. Hitler bile bazen ılluminatinin adamı olur ergen kafalarda. Ben Hitler ı anglosaksonlara savaş açtığı için ve yahudileri gaz odalarına tiktigi için severim. Ben sadist değilim. Hatta zweig okuyunca gözyaşı döken bir insanım. Yahudiler oyunu kuralına göre oynuyan inanılmaz olgun bir millet. Onların çalışkanlığı ve kararlılığı karşısında eziliyorum.

Bu insanın onuruna dokunan bir durum. Biz zoru severiz. Bizim zaferimiz bin kişiyle bir milyon kişiyi yenmektir. Coşkuyla savaşırız. Ingilizin akilciligi bizim millete ters. En azından bana ters. Locke sizin olsun ben nietzsche taraftarıyim ve yaşasın marx in işçi sınıfı.

Bir insan çıkmalı ve bu akilciiliga son vermeli. Belki bu isa olmalı. Hiç güzel şiir yazılmıyor artık. ismet Özel de yaşlandı. Şiirleri eski tadı vermiyor..