bugün

"küfretmeyen yere tükürmeyen tango yapan asil erkek" benim o.. diyelim ki benim o ..

modadayız ey potansiyel aybaşı olmayan, başı ağrımayan, uzun boylu bacakları güzel, adrian limadan on gömlek güzel kız. ortam şöyle; ahmak ıslatan şeklinde bir yağan yağmur ,loş sokak lambası, ellerimizde kırmızı şarap kadehleri .. ben sana kadehimi veriyorum ve müziksiz monolog bir şekilde tango yapıyorum.. sen de seyrediyorsun .. ne anladın ? ne anladığını anlat.. sen egonu tatmin edecen diye, ben denyo gibi yağmurun altında tango mu yapacağım .. hadi sen bilsen de beraber yapsak neyse. hani al pacino örneği vermişsiniz kadın kokusu filminden .. herifin karşınına tango bile hatun çıkmış..sizde nerde bu yetenek amına koyuyum yaa.. haaah tüüü.. tango mango bilmiyorum, bilmekte istemiyorum .. gidin abidik gubidik egolarınızı, latin erkeklerinde tüketin . gel adrian limam gel, sana ben misket *, harmandalı oynayyım..
(bkz: guru gürültü)

illa ki vardır bu tip erkekler. ama küfür maddesini saymazsak. En kötü ihtimalle serçe parmağını kapının kirişine çarptığında "amına koyim" bilemedin "ananı skim" demiştir. Bir erkek tango yapabilir tabi karı gibi kıvırtmadan. bir erkek yere tükürmeyebilir. çöpe tükürür ama yutmaz, son tahlilde. ama bir erkek küfür etmez dersen o erkek değildir. gay filanda değildir. çünkü gaylerin daha fazla küfür ettiği aşikardır. olsa olsa farklı bir yaşam formudur. Bir erkek ömrü hayatı boyunca bir cümlesinin sonuna "abura koim" demediyse kesin psikolojik sorunları vardır. *
fotosentez yaparak yaşamını sürdüren erkektir. taşraya inse kandisine sorulacak ilk sorulardan birisi "kuş kalkıyormu lan?" olacaktır. lakin erkeğimizin alışık olmadığı bu dünya için vereceği cevap merak konudur.
bizim buralarda fazla bulunmayan erkektir.
bütün kızların vermek istemiş gibi davranıp asla vermeyeceği erkektir. zira dişiler böyle erkekleri "çok iyiler. çok kibarlar. çok asiller." falan filan diye gazlayıp sonra gidip maço tiplere yazılırlar. bu tipteki; "kızlara çok önem veriyorum. diğer erkekler gibi değilim." diye gezen sözde "centilmen" muşmulalar da genelde çavuşu tokatlayarak idare eder.

eksileyecekler peşin not: acı da olsa gerçekleri söylemek benim görevim. hepimiz hatunların "çok kibar erkek. bayılıyorum ona." deyip gidip maganda tiplere verdiğini adımız gibi biliyoruz. yemeyelim birbirimizi. yoksa süper düper medeni avrupa kentlerinden gelen turistler; alanya'da bizim garson reşat'a yazılmazlardı değil mi? siz eksileyin, içiniz rahat olsun. ama hayat en iyi öğretmendir. biraz da zorbadır. "yonta yonta" öğretir bazen.
bizim buralarda olunca adı ibne olan erkektir.
select a.* from erkek_ozellikleri_table a
Türkiye'de olmayan erkektir.
yaşamaması gereken erkek tipidir.. her daim bütün kızların istediği ve dier butun hemcinslerinin kınadığı erkek tipidir...
küfretmek veya yere tükürmek asaletin göstergesi olamayacağı gibi her tango yapan kişi de asil olmak zorundadır gibi bir önerme saçmadır. zira her erkek kimi zaman küfür eder, kimi zaman tükürür ama tango bilmesi çoğu zaman ona bir artı katar ve bu yanlarının görmezden gelinebilmesini sağlar. ancak bu "mükemmel karışım" kıvamındaki kişi arandığında şöyle bir uyarı çıkar: böyle bir başlık henüz açılmadı.
aynı zamanda golf oynayan, batı edebiyatıyla ilgili,günde bir kitap bitiren erkektir.*
tango tarihini iyi okuması gereken, varolmayan erkektir.
street fighter'da yaşar bu karakter adı da Vega'dır.
nesli tükenmiş olan bir erkek türüdür. Şu an dünya üzerinde bulunmamaktadır.
Aslında kızlarında iğrendiği erkek tipitir.
tam bir salon erkeğidir. sokakta dövüşçü, yatakta aslan gibiyse ne ala. (bkz: ben).
(bkz: martin mystere) *
"yere tükürme kısmı kabul edilemez. gerisini yapmayan bizden değildir." dedirten hayal ürünü erkektir. küfür etmeyen insan, gamsız insandır.
adamdır .
küfretmeyen bayanın bile kalmadığı bir ortamda aranılmaması gerekendir.
görsel
ikametgahı arjantin'e kayıtlı olan erkekdir. elindeki malı bitirdiğinde geri dönecektir. telaş yapılması gereken bi durum yok.
gerekmedikçe küfür etmem ve yere tükürmem tango da yaparım kariyerde öhöm. yok öle bişi.
malesef eşcinseldir. malesef.
asil olmak için tango yapmasına hiç gerek yok. Yere hiçbir zaman tükürmesin ve yalnızca arkadaş ortamlarında küfretsin yeter.bu arada yere tükürmesin . YERLERE hiç hiç tükürmesin ve son olarak yerlere asla tükürmesin.