Köpekten korkan kız tatlı değil korkmuştur. Belki o köpekte kızı senin gibi tatlı bulmuştur.
Ya lütfen, bunun ne gibi bir tatlılığı olabilir? Gerekli gereksiz davranışlara veya reflekslere anlam yüklemek kusura bakmayın ama biraz boş beleş adam işi.
güzeldir de fazla korkunca çile oluyor. bir gün şunu yeseler de kurtulsak diyebilirsiniz.
sizde bu abazanlik oldukca her kiz tatli gelir.
sevdiğim kızın iki tane safkan alman kurdu vardı. kedilerden haz etmezdi. şimdi evliyiz.
katiyen korkmam. benim canim acimaz gardaş
Yapcak bişey yok ,bende çok sevmek isterim ama korku sonuçta geçmiyo
Nesi tatlı ya itici. Samimiyetsiz.

Köpek yanına geliyo yavrum sevdirmek için çığlık çığlıyı kaçıyo kız. Kardeş aptal mısın?
elimi ağzının içine sokacak kadar tatlılıktan uzağım.
Sahilde gezerken korkanlarin daha cok uzerine goturuyorum ben.

Gecen iki salak denize atladi korkudan.
köpekten korkan erkek tatlılığı yok mu? Hani eşittik?
abazan bakışı olarak asla değerlendirilmemesi gereken tatlılıktır. ama öyle köpek gördün mü bağıran kız değil tatlı olan ürkek bakışlarla köpeğin durduğu yerden geçemeyen yardım bekleyen kızdır tatlı olan. sizin aşık olma sebebiniz yoksa ne yapayım arkadaşım hemen abazan yaftası yapıştırmayın. swf.
Nefes alsın yeter diyen bir millet için korkup tatlı olması pek birşey ifade etmiyor açıkçası.
görsel
Köpekten korkan eski bir yavru ceylanı getirdi aklıma. iş çıkış saatine 1 saat kala buluşmayı iptal etti. Çok işim var sabahlayacağım muhabbeti. Düşündüm bu kamil kimi kandırıyor diye. Çıktım ofisten gittim şirketine. Bir sekreterle basmayı düşünürken baktım volta atıyor ve kendi kendine konuşuyor.'" Ne diyeceğim beni öldürecek, kim bilir neler düşündü gel de yalan söyledim biraz değil deli gibi korkuyorum kopekten " falan filan diye. Bir gülme tuttu ama gülmedim. Bizimki erkekliği çizdirmesin diye güvenlik görevlilerine de birşey diyememiş. O akşamda ne hikmettir cadde Köpek kaynıyor. Neyse çektim arabasını kapının en yakınına arkamdan arkamdan çaktırmadan geliyor. O yapısıyla duruşuyla tarzıyla ayrı bir havası olan adamın o çocuksu halleri gerçekten tatlıydı.

Ama birde korkuyor gibi yapanlar var onlar çok itici kızı da erkeği de.

Her zaman tatlı olmayan kızdır.
Bahsedilen hayvancağızı görünce "Hüüüaaaaaaaaoooooooo" diye bağırarak kaçan birinde tatlılık gören adam kusura bakmayında abazandır gençler arv.
Isırırım ben onu. Hamham.
(bkz: nefes alan kız tatlılığı) neremizden tatlılık uyduracağımızı şaşırdık.
öyle bişey yoktur.
hiç tatlı değil aksine çok iticidir. o hayvanın umrunda bile olmadığını iyice bi anlamalı bu hanım kızımız.
Erkek evrimi diye birşey var.

görsel

Ayrıca köpekten öyle çok da korkmamak lazım dosta dost onlar.
ben gördüğüm zamanlarda kahkaha attığım için fark edemediğim tatlılıktır. tamam kangal falan görürsün korkarsın veya o ayı kırması köpekler eyvallah ancak ufacık fino görünce cırlaya cırlaya sağa sola kaçanlara ancak gülebiliyorum nacizane..
nesi tatlı . tamam korkabilir normal de . tatlı da değil bence .
hele bi de tatlı olmaya çalışıyorsa iyice iticileşir.
saçma, çok saçma.
Bence Nasıl korktuğuna bağlı. Çığlık çığlığa zıplayarak insanlara çarparak koşma ihtimali de var. Nasıl tatlı olabilir bu şekilde?
Bir gülme geldi. *