bugün

yine mi siz davşanlar?
8. nesil hobbit. okuma-yazması var.
#10979984 çok tatlı, yumuşacık, pofuduk, kımıl kımıl, şepşeker bir şey. hemi de kutsal (!)yemede yanında yat. *
hazır kullara konan din sahibi. din yaratacak kadar kudretlisin ya, kulda yarat madem onlarda sana inansın.*
beyin yerine başka bir organ taşıdığını düşündüğüm yazar, aklı sıra islam diniyle dalga geçiyo ama kendisini nasıl boktan bir duruma soktuğunun farkında değil, kendi çalıyo kendi oynuyo.
ARMONiK SÖZLÜK'TEN GELDiĞiNE EMiN OLDUĞUM yAzar. kafayı davşan ile bozmuş olmasının sebebi de büyük ihtimalle budur. ama gereksiz şeyler bunlar...

(bkz: hadi kardeşim kendi sözlüğüne)
el ense çekip, goçuumm derdin ne senin demek istediğim nesildaşımdır.
*ikindirik bir kutsallık-davşanlık-din üçlemesini sözlüğe sokmuş ve hunharca saçmalamış yazarımsı kişi.
aklınca dikkat çekmeye çalışan, ciddi bir psikolojik tedavi görmesini tavsiye ettiğim şahıs.. bazı insanların hakaret yemek hoşlarına gider. buda öylelerinden..
(bkz: #11035545) güldüm.
ben müsaade ettim kendisine. buyursun hoplaya zıplaya gezsin.
Kendisi bir apaçidir. en geç iki haftaya çaylak olacak. Aha buraya yazıyorum. Burası inci sözlük değil taam mi troll seni.
millet eksilemekten bıktı , o yazmaktan bıkmadı. azimli valla helal olsun.
bi insan neden sözlüğe girip salaklığıyla dikkat çekmeye çalışır ki? kendisine sorup öğrenebilirsiniz.
ayrıca bi ara küfür içeren başlıklarıda silinse ne güzel olur.
(#11045773) (#11045875) entryleri ile hakkında ensest meraklısı bir sapık görüşü içinde olduğum yazar.
ensest yazar. büyük ihtimal kız kardeşinin bakasıyla yatmasına sinirlenip eliyle olan ilişkisi yerine kardeşiyle ilişkiye girmek istiyor.
(bkz: hz muhabbet)
tavşan akıllı olduğunu düşünüdüğüm bir yazar.tutmayında koştursun sözlükte.
(bkz: yeni trollümüz hayırlı olsun)
kız kardeşini hoplatmak, zıplatmak, inletmek isteyen kah gapeing, kah fisting yapmak isteyen tüm bunları bir creampie ile tamamlamak isteyen yazar. kendi söylemi.
(bkz: hadım olacak çocuk)
maldamadamı aratmıyacak bir yazar, nurtopu gibi yeni bir troll doğdu.
peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş yazar.
hür iradesini siktiğim ensest ürünü yazar.
(bkz: baydın be hafız)
"erıccehş bı kiss immek" demek istediğim hödö.
ensest davşan.