bugün

görsel

istanbul Bakırköy'de tek başına yaşına yaşayan ve Corona Virüsü salgını nedeniyle sokağa çıkamayan 79 yaşındaki Meral Ahmetoğlu, market siparişini getiren bir kurye tarafından ayakkabı bağcığı ile boğularak öldürüldü. Gözaltına alınan kurye Recep Y.'nin ilk ifadesinde; "Daha önceki siparişten 8 lira borcu vardı. Söyledim vermedi. Sinirlendim. Aramızda tartışma çıktı. Arbede sırasında hayatını kaybetti" dediği iddia edildi.

https://www.google.com/am...ekilde-olduruldu-41497744
rakam önemli değil tabi ki ama 8 tl için insan öldüren kişi önümüzdeki günlerde baya gündemde kalacaktır.
bakalım aftan mı yararlandı? akli dengesi bozuk olduğu için mi salındı? ne oldu? çıkar kokusu.

https://www.ntv.com.tr/tu...du,ImMU4ZbEbUmRgPduty8qmQ
görsel
Butun mesele sekiz liramiydi be amin oğlu. Madem öldürecek kadar sorun yapacaktin baştan veresiye yapmayaydin amk.
arbede sırasında öldü demiş, arbede sırasında bağcıkla nasıl boğdun şerefsiz.
8 lira için adam öldüren barbar türk milleti ... işin komiği bu millet bi de kendini "necip "millet falan sanıyo, neyine güvenip de kendini öyle sanıyosa artık ?!...
korkutucu durumdur. kimlere güveneceğimizi şaşırdık yahu.
ne sandınız kuryelerin hepsi özenle seçiliyor ve iyi aile çocuğu mu tabii ki olacak böyle şeyler. ben ne kuryeler gördüm ya da kurye olarak çalışan psikopatlar.
Bizim en büyük hatamız herkesi ve her şeyi kategorize etmemiz.

Bir kurye cinayet işledi. O zaman bütük kuryeler katil.

Bir x partili yobaz. O zaman bütün x partililer yobaz.

Bir kadın şunu yaptı o zaman bütün kadınlar öyle.

Bu kafayı bırakmak lazım.
Biri 8 TL için demiş
*8 lira için kimse kimseyi öldürmez

Diğeri saçmalamış
Tecavüz ırza geçmek falan demiş

*Ağbi 79 yaşındaki kadınin neresine tecavüz edecek

Benim tahminim büyük ihtimalle kadının parası pulu vardı
Ki bakırköy bölgesinde 50 yaş üstü kişiler genelde kenarda bayaa paraları olur
Güvencsiz olurlar bankaya para yatırmazlar

Paraları kasalarında saklarlar
Eğer eleman paranın kokusunu almışsa
Onun için yapmış olabilir

Not: zamanında çok sayıda dedektiflik filmleri izlemiştim..
görsel

Cinayetle ilgili soruşturma başlatan Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ve Bakırköy Asayiş Büro Amirliği, kamera kayıtlarından eve gelen kuryenin kimliğini tespit etti.

Gözaltına alınan kurye Recep Y.’nin ilk ifadesinde; “Daha önceki siparişten 8 lira borcu vardı. Söyledim vermedi. Sinirlendim. Aramızda tartışma çıktı. Arbede sırasında hayatını kaybetti” dediği iddia edildi.

Recep Y.’nin Meral Ahmetoğlu’nun evinden aldığı cep telefonunu da sattığı öğrenildi. 
8 tl işi hikaye tamam vermedi sinirlendin arbede çıktı da ayakkabı bağıyla nasıl boğdun. tamami ayak
eleman keyif verici madde kullanıyor olabilir. birde her kurye için demiyorum genelleme yapmıyorum ama motoruna abart eksoz takıp teyip hoparlör takıp gürültü yapan kafasında kask olmayan motorcuların pek tekin olduğunu söyleyemem .
o arbedede ayakkabının bağcığını çıkarmak nereden aklına geldi amın oğlu.

planlı programlı cinayete kurban gitmiş kadın.
Nasıl bir ruh hali.yazık be.
işin hikayesi resmen gasp yapmış.
kasten adam öldürme suçundan 387 yıl hapis cezası verilmesi gereken cani.

en azından abd'de öyle oluyor. 387 sayısını kafamdan sallamadım bu arada.
Kan donduran haber. insanlar nasıl böyle acımasız oluyor. 76 yaşındaki o masum teyzecikten ne istemiş olabilir? Aklım almıyor gerçekten, her geçen gün dünya daha kötü bir hal alıyor.
normalde çok küfür etmem ama , senin ben erkeklik kitabını , tipini , cibiliyetini kökünden sikeyim. gücün savunmasız yaşlı kadıncağıza yetti değil mi?
Katil, cani ve insan denmeyecek biri yüzünden bütün meslek grubunu ya da bir milleti kıyaslamak hiç etik değil.