bugün

entry'ler (35)

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

birkaç kez çürük yumurta tüketmiş, izmirli birisi.

oral seks sevmeyen erkek

Hiç rastlamadığım erkek türü.

ünlü olduğu için yazışmaları ifşa edilen erkek

Adam taciz etmiyor, baskı yapmıyor. Kızlar kendi rızaları ile her şey ortada yazışmışlar. Sonra adamın sevgilisi olunca veya evlenince, bak ben bununla neler yazıştım diye ifşa etmek -ilgi açlığı olan kızların- ego tatminidir ve son derece çirkin hareketlerdir. Kaldı ki bu hafta ismi bu yazışmalarla gündeme gelen erkeklerin de hiç mi aklı yok diye düşünüyorum. Ünlü oldukları için, böyle yazışmalar yapmadan önce on kez düşünmek zorundalar. Çünkü tek bir hareketleriyle medyaya böyle rezil olmak zorunda kalıyorlar, bu kızlara mı kalmışlar diye kınıyoruz hepsini..

dinsiz sözlük yazarları

dinli sözlük yazarlarından bir farkı yoktur. insanlar inanabilir, inanmayabilir.

birine verilen en büyük fiziksel zarar

Birine verilmemesi gereken fiziksel zarardır. Yapılan yanlış bu doğru ama şiddetin çözümü bir şiddet olmamalı. Hele ki daha bilinçli ve daha olgun bir yetişkinsen..

yıllarca ingilizce dersi görüp ingilizce bilmemek

Türk Eğitim Sistemi'nin yabancı dil öğretiminde ,ne yazık ki, eksik olduğunun kanıtıdır.

aile evi

Aile evi güzel de bir ay sonra çekilmiyor. insan kendi evini, kendi düzenini, iç çamaşırlarıyla gezmeyi, bütün gün pineklemeyi, karışılmamayı özlüyor. Bu karantina bittiğinde kendi evimde kendime daha iyi bir karantina borçluyum.
Not: yine de aile evinde ikramlar daha iyi.

film önerisi

Sarmaşık-Tolga Karaçelik
Top on listemdeki bir numaradır.

misyoner pozisyonda klitorise dokunuşlar yapmak

hasret kaldığımız hareketlerdir. karantina ile tarihe gömülmüşlerdir.

böyle bir dünyaya çocuk getirmek

Verilebilecek en canice karardır. Yaşadığın coğrafya, yaşadığın dünya ne ki sen bir de oraya masum bir bebek getiriyorsun. Şahsen bana sorulsa dünyaya gelmek istemezdim. Gelecekteki çocuğumun da görüş belirtme hakkını göz önünde bulundurduğumdan mütevellit onu asla bu dünyaya getirmeyeceğim. Hele sekiz, on çocuk yapıyolar. Aklım, hayalim almıyor.

göz seyirmesi

Uykusuzluktan ve heyecandan sık rastladığım hadise.

frengili aids li siğilli erkekler

Üçüncü tip yüzünden cinsel hayatım sikilmiştir. Bizden uzak olsunlar, veya nolur korunmayı kabul etsinler.

çay

Her türlüsünü sevdiğim meşrubat. Sıcak, soğuk, meyveli, meyvesiz, Türk, Çin, Japon, matcha, sancha....

ekşi sözlük

Hala yazarlık sırası beklediğim sözlüktür. iki senedir falan..

elit ve olgun bey arayan kadınlar

Eskort twitter biolarında bolca görebileceğiniz taleptir. Olgun ve elit beyler. Gizlilik esas olacaktır.

grup yorum gitaristi ibrahim göçek in ölüm orucu

Saygı duyduğum bir durumdur.
şahsımca hiçbir ideoloji, hiçbir inanç insan hayatından daha değerli değildir.

insanların fanus içinde yaşaması

Aklıma şu sürrealist resmi getirdi.

neden sürekli sosyal medyadasın

Şu dönemde başka bir şey yapma seçeneğimiz mi var ki?

karantina günlerinde kafayı yemek

Yavaş yavaş ümitsizlik haline bürünürsünüz. Evden çıkamamak, dost görememek gibi şeylerin akabinde yalnızlığı da dibine kadar hissedince, en ufak etkileşim, en ufak whatsapp mesajı bile göremeyince yavaş yavaş, Netflix batağında kafayı yersiniz.

körlük

Jose Saramago'nun okuma listeme eklediğim kitabı.