bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
nickine öldüğüm yazardır.
kurtcobain farklıdır, fark yaratır.
nickini beğendiğim yazar , cobain olunca.
(bkz: kürt çoban)
bkz:serbest çağrışım)
yazılarından kürt olduğunu tahmin ettiğim yazardır. bunlar böyle apaçilerdir. kuru sıkı sallarlar. ayrıca bana "senin gibilerini çok gördüm senin gibi çok adam dövdüm" gibi sözler söylemiştir. Aman usta, aman... inan bana, o dediklerini bana her gün ama her gün diyorlar. ama şuna da inan bir diyen bir daha diyemedi bugüne kadar.
"benim metal müzikle olan bağım çok ayrıdır, metal müziğe yapılan hakareti anneme yapılmış sayarım." diyerek olayı bu derece abartmış yazardır.yazık.
kreator sever insan.
abartma sanatının mübaalağa sanatı değil de mübalağa sanatı olduğunu bilmeyen yazardır. * *

edit: a ya fazla basmış. ondanmış.
gereksiz yazar. önüne gelenin yazar olmaması gerektiğini tekrar kanıtladı kendisi.
kurt cobain bir gün adının bu şekilde yazılacağını bilse hiç müzik işine bile girmezdi diye düşünüyorum.

ha ayrıca yazarmış. merhabaymış.
boşluğun sınırlarını zorlayan yazardır. metal dinlemesindir. çünkü kendisi metalin şanına leke sürmektedir.
(bkz: metal müziği kurtaran adamın oğlu)
madem metal'cisin, kurt cobain ne alaka lan demek istediğim yazar. hatta diyorum, ne alaka lan?
(bkz: sözlüğü foruma çeviren yazarlar)
saçma tespitleri olan yazar.
(#8521663) hayallerimizin aynı oldugu yazar.
nickaltımdan bana da sataşan sözlük kullanıcısı.
ergen müziğin önde bayrakla koşturan insanevladını kendine nick olarak almış yazar. metalikadam'dan ayar yemiş yazarımsıdır.
nirvanaya ulaşması beklenen yazardır.