bugün

yardım, cinsiyet ya da seks konulu başlık açan yazarlardır daha çok.
(bkz: çok komik bir diyalog)
ilk yazarlık döneminde yapılmış olandır. * * *
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın) * *
düzelebilecek yazarlardır. vurmayın hemen yenilere, tecrübeleri olmayabilir, yeni geldikleri için 'sözlük' kavramını tam idrak edememiş olabilirler.. bi şekilde mesajla düzeltilebilecek durumdur bu. yardım edilmesi gereken durumdur.
sözlük ciddiyetini yıkıp bitiren, hep geyik hep zırvalık yazan, hasbel kader yazar olmuş yazarcıklar.
moderasyona sevk edilmis yazarlardir, zira bunlari basimizdan atamiyoruz efenim. grip virusunden daha hizli degisip, daha hizli bagisiklik kazaniyorlar. sozluge ve emege saygidan yoksunluk bu derece abartilmamali. uzulerek verilen bkz icinse;

(bkz: surekli entry giriyor efendim durduramiyoruz)
benim de farkında olmadan yaptığım, olumlu, yapıcı ve yardım edici özel mesajlar alıp düzelttiğim durumdur.
renkli kişiliklerdir.
çoğunun ilk deneyimleri olduğu için, format dinlemeyen yazarlardır.
entrylerinin altında hayvan gibi resimli imza olsun isteyen/isteyecek/isteyebilecek yazarlardır. itinayla kaçının.
açtıkları başlıklara herhangi bir yazar tarafından entry girildikten sonra bir nevi +rep değeri taşıyan ''pekiyi, pek güzel'' butonunu basan yazarlardır. ayrıca ;

(bkz: o kadar kişi bakmış bir kişi yorum yapmamış)
'eyç, seks, lokeyşın" alabilmek için julius aghahowa kıvamında takla atan yazarlardır. "formatı yerim, bayan userlara selam ederim" felsefesinin öncüleridir. en abazan duyguların insanlarıdır.
ne farkeder ha oyle yazmısım ha da boyle diye dusunen yazardır. mantıken dogru fiziken yanlıstır.
bakınız: (#12034895)

belki de uzun bir süreliğine yazar alımlarını durdurmakta fayda var. en azından ergenler büyüyene kadar.

söz konusu yazarın abuk entry'sinin silinmesi durumuna karşı -ki büyük ihtimal silinecek- kenarda bulunsun:

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/9/10809.jpg
[görsel ]
nolmuş yani, sözlük keraneye döner ses yok, sözlük mağaraya döner ses yok. burada yazar ifşa edince bir tarafınız mı büyüyor. ha sahi internet yasaklarına kaşıydık ya, format ne amk, format ne.
zamanın hızla değişmesi sonucu 8 ve 9. nesil olarak adlandırılan bölümü içermektedir artık.

(bkz: iki kere iki esegin ziki) (bkz: mlhuberman) (bkz: hayatin sillesini yemis adam) çoğaltılabilir.. *
Şu sıralar sayıları eşeysiz ürüyor.
sonrasında sözlük kalitesinden bahsederler.
(bkz: sinmel)
graziano pelle denilen apaçi ve kürt kırması yaZardır.
Kaliteyi dibe çeken yazarlar.

Bizden örnek alın aslanım biraz.
çaylak olunca ağlarlar.
Çaylak olma ihtimali yüksek olan yazarlardır.