bugün

bol bol güldürdüğüm yazar. hep güler inşallah.
nickaltımı örümcek ağı bağlamaktan ufakda olsa kurtaran yazardır. *
beşiktaşlı olan yazardır.
(bkz: atatürk ü sevmemek suç olmalı kampanyası/#17242715)

atatürk düşmanı yazar. ermeni tohumundan galiba.

zaten millete fransız falan diye salça olmasından belliydi.
küfürbaz, ağzı pis bir yazar.

millet senin küfürlerini özel msj yoluyla çekmek zorunda mı koç? kanımca bu huyundan vazgeç.
#17653104 dikkat et de ikisi birden sana koymasın yandan çarhlıı. *

ortaam başlığın üzerine 2 saniye falan mausu tut, sağda silik bir "x" işareti çıkacak. basarsan o işarete
kaldırırsın o başlığı.
asabında bozulmaz, böyle gerginlikler de yaşamayız demi delikanlı? biraz daha sakin olalım, küfür çok ayıp birşeydir fakat koyulması gerekirse, itina ile koyacağım çok iyi bilinir.
iyi sözlükler canım arkadaşım.
(#17653104)

selamun aleyküm. 8. nesil bir yazar.

koministimam topla pılını pırtını gidiyoz burdan. emir büyük yerden, şimdi bu kafamıza sıkar canımızdan olmayalım. sen eşyaları topla hamal çağarcam ben.
10 adet entryli nickaltını saldırı olarak görüp birilerine koyduğunu sanan yazar.

o zaman ben sözlüğü sıradan geçirmişim bilader.

serefsizimbenimaklimagelmisti bak buraya nasıl koyuluyomuş azcık gör. *
hocam eyvallah da insan hiçmi başlık açmaz ? * yanlış anlaşılmasın.
(#25335869)

işte insan. işte vicdan. alkışlayalım!
sabah sabah bildiğin kahkaha ile gülmeme sebep olmuş sözlük insanı.
eyvallah diyorum kendisine.
sevgilisyle zina yapan ergen.
(bkz: o şimdi donuzda) ne güzelmiş lan bu buton.
edit: uluyor, havlıyor ordan ama duyulmuyor derdim de demeyeyim *
neyse ısırmaz o vakit ehehe.
adamın dibidir, biad edin kalleşler.
Terbiyesiz yazardır.
Kurşun asker sormaz ki yaktın beni en derinden .
Rahat birakin yazaridir. Hoho koforodoyo torboyosoz bo vs vs konusarak prim yapmaya mi calisiyorsunuz? Sanki siz hic kufretmiyorsunuz amk. Rahat birakin lan bu yazara dokunani kukarim.
futbol hakkındaki tespitlerini bir süredir büyük bir hayret ve üzüntüyle takip ettiğim ve donuza eklemeye karar verdiğim yazar. kendisini büyük bir mutlulukla donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızı artık okumayacak ve bundan mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim. diliyorum bir gün futbolu sadece siyah ve beyazla değil tüm renkleriyle sevmeyi başarır.
Kendisini anlatmak için uygun kelime bulamıyorum. O kadar iyi niyetli, kocaman kalbi olan bir yazar ki. Hayat yüzünü bu yaptıkları fedakarlıklardan dolayı hep güldürsün.