bugün

görsel
(bkz: Kabus)

Evet
Şarkısı var.

(bkz: rüyalarda buluşuruz)
(bkz: küresel rüyalanma)
Ne yiyorsunuz da böylesi astral ötesi boyut değiştiriyorsunuz. Asdfgh
Kurufasulye kanka.syshxyxxuf.

Evet
-dün gece seni rüyamda gördüm.
-nasıl gördün?
-eee şey, hatırlamıyorum...
karabasan olarak göründü.
rüyada at görmek murad ise küreseli görmek küre şeklinde kese kese altın sahibi olacağınızı gösterir. veya tam tersi de olabilir eve kafam kadar icra kağıdı da gelebilir.. ikinma kısmına bir şey uyduramadım orası içinde artık kaynaklara başvuracağız.

görsel
yukaridan gelen " anca ruyanda gorursun" mesajidir.
Mubarek gunlerde gelen mesajlari dikkate almak lazim.

Kişiye göre değişiyor yorum canim benim. Sana bol altın, malum kişiye karabasan.

Evet
iyi bir cocuk olursanız belki gercekte de görebilirsiniz şirinler.
Şu mübarek ramazan günü hayrolsun inşallah evladım.
Da; benim anlamadığım izmir'de konak'ın yolunu bilmeyen kişiler olarak nasıl kordon'u takip edip alsancak'a gidebilmişlerdir? Ya o yol sizi tepecik'e götürse? Ya yollu olsanız? Ya kötü yola düşseniz? Bu ne cesaret?!
insan rüyada da olsa, bilmediği memlekette navigasyon olmadan dolaşmamalı. Navigasyon var huzur var!
görsel
gamyonu devirdim gece gece amk.
Anca rüyanda görürsün falan filan...

Swhh...
Ulan tuurrrrrrruuuuşşş, aklın fikrin bilmemnerende. Beynin işlemez oldu. O kadar ki yazdıklarına yansıyor. Seninle aynı iş yerinde çalışan kadınların vay haline! 1 harf girip, diğer elinle malum yerini mi tutuyorsun acaba sen!

Dikkat et de, o şeyini rüyanda kesip ağzına sokmasınlar!

Buradan dinsiz beye de sesleniyorum. Sizce küfürsüz anlayabilecek potansiyel var mi bazilarinda?!

Bazen kafa kafaya tokusturasim geliyor.

Evet
Bunlar bu kızı yakında sözlükten kaçırır.
Sözlükte 7 den 77 ye herkes buna yürüyor. Yakında zall da damlar.
7 True 70 de sen oluyorsun sanırım. Sözlükten gidecek kankam. Çok ararsınız sonra.
yüzünü görmeyen kendisini tanıyamayacağı için rüya anında da sonrasında da tecrübe edilemeyecek olay.
Ruyada ikinma varsa sikinti..

is hayatinda buyuk sicis yasayacaginizin habercisi. Swh.
- nick altımı kapattırdım,
- hakkımda abuk sabuk başlık açmayın...
- en azından abartmayın...
Hiç Görmediğiniz bir insanı nasıl rüyada görebiliyorsunuz olum, valla sözlük tümden şizoya bağlamış artık.
yüzünü görmediğim için o olup olmadığını bilemem ki... üstelik selam veremediğim için üzülürüm.
ne yazık ki söz konusu olmayan durum.
Gören sen isen normaldir bu durum abbır, bende aklı başında bir insan gördü sandım.
gece gece duşa soktu.